10 powodów, dla których warto zatrudnić dobrego filmowca na ślub i wesele

Oto 10 powodów, dla których nie pożałujesz tej decyzji...

fotografia: lovestorywedding.pl

 

Oczywiście, wynajęcie kamerzysty to solidny wydatek, który musisz uwzględnić w swoim budżecie. Jednak wiele par uważa, że ​​materiał z ich ślubu jest bezcenny.

Jeśli nie możesz się doczekać, kiedy zwiniesz się na kanapie i będziesz obserwować ceremonię po raz drugi lub elektronicznie podeślesz to nagranie rodzinie i przyjaciołom (w końcu naprawdę napracowaliście się nad swoim pierwszym tańcem), zatrudnienie filmowca to absolutna konieczność.

Oto 10 powodów, dla których nie pożałujesz tej decyzji...

 

 

Filmowiec na ślub i wesele

 

1. Ponieważ słuchanie przysięgi pozwoli Ci ją naprawdę zapamiętać. Stanie przy ołtarzu jest tak surrealistyczne, że istnieje duża szansa, że ​​nie zrozumiesz tych słów za pierwszym razem!

 

 Produkcja filmu: White story

 

2. Abyś mogła słuchać toastów raz po raz (i znowu).

Nawet jeśli Twój tata zaczął opowieść od  krępujących historiach z dzieciństwa lub Twoja druhna wypiła odrobinę zbyt dużo wina, słodkie rzeczy, które powiedzieli i sposób, w jaki je wypowiedzieli, są najlepszą pamiątką.

 

3. Ponieważ spędziłaś tak dużo czasu na ćwiczeniu choreograficznego flash moba, będziesz chciała mieć pewność, że jest perfekcyjnie uchwycony (nawet, jeżeli pominiesz flash moba, Twój pierwszy taniec i tak będzie niesamowity).

 

  Produkcja filmu: JWedding Films

 

4. Aby zobaczyć wygląd twarzy swoich gości podczas tych magicznych momentów. Uśmiech Twojej ciotki, gdy kroczyłaś pomiędzy ławkami, babcię wycierającą łzę z oka, kiedy powiedziałaś „i ślubuję”.

Będziesz tak pochłonięta w tym dniu, że będziesz tęsknić za takimi chwilami, a film to wspaniałe narzędzie, aby móc je ponownie przeżyć.

 

 

5. Ponieważ bez względu na to, ile razy przypominasz ludziom, zawsze zapominają o przekręceniu swoich telefonów w poziomie, zanim zaczną nagrywać.

Co oznacza, że ​​będziesz otoczona przez przerażające czarne pasy, kiedy będziesz składać swoje śluby.

 

 

6. Czy widziałaś kiedyś film ślubny o średnicy 8 mm z lat 50.? To niesamowite. Za 60 lat ludzie będą mówić to samo o antycznej kolekcji YouTube w Archiwum Narodowym.

 

Produkcja filmu: Movie Factory

 

7. Może to nieco mniej przyjemny temat, ale dobrej jakości, ładnie zmontowany film to niezwykła pamiątka po ludziach, którzy być może niedługo już nie będą obecni w Twoim życiu.

 

8. Pochwalenie się fragmentem filmu ze swojego wesela w mediach społecznościowych da Ci mnóstwo satysfakcji. O ile oczywiście wybierzesz profesjonalistów.

Zobacz oferty kamerzystów weselnych: Oferty Firm - Filmowanie ślubów 

 

Produkcja filmu: Dwie Wieże

 

9. Ponieważ kamerzyści wiedzą, co robią... i wykorzystując muzyką i lektora, mogą stworzyć piękną pamiątkę ślubną, która zabierze Cię z powrotem do jednego z najlepszych dni w Twoim życiu.

 

10. Twoje przyszłe dzieci obejrzą nagranie z Twojego ślubu i będą miały okazję pośmiać się z Twoich wygibasów na parkiecie.

 

Produkcja filmu: Charles-Studio

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź