10 powodów, przez które nie będziesz żałowała zatrudnienia profesjonalnego kamerzysty na wesele

Wiele par uważa, że ​​materiał filmowy z ich ślubu jest bezcenny. Sprawdź dlaczego?

fotografia: THE SHOTS OF LOVE


Oczywiście, wynajęcie kamerzysty na ślub to wydatek, który musisz uwzględnić w swoim budżecie ślubnym (tak jak koszt każdego innego podwykonawcy), ale wiele par uważa, że ​​materiał filmowy z ich ślubu jest bezcenny.

Jeśli nie możesz się doczekać, kiedy zwiniesz się na kanapie i będziesz oglądać ceremonię po raz drugi lub wyślesz film rodzinie i przyjaciołom, zatrudnienie filmowca to absolutna konieczność. Oto 10 powodów, dla których nie pożałujesz tej decyzji.

 

 

Produkcja: Szyberek - piękne filmy ślubne

 

 

  • Stanie przy ołtarzu jest tak surrealistyczne, iż jest spora szansa, że ​​za pierwszym razem nie zrozumiesz słów przysięgi. Z pewnością miło do tego wrócić.

 

  • Abyś mogła słuchać toastów raz po raz (i znowu). Nawet jeśli Twój tata zaczął opowiadać krępujące historie z dzieciństwa lub Twoja druhna była trochę wstawiona, słodkie rzeczy, które powiedzieli i sposób, w jaki je wypowiedzieli, są warte wszystkich pieniędzy zapłaconych kamerzyście.

 

  • Ponieważ spędziłaś tak dużo czasu na ćwiczeniu choreografii pierwszego tańca, będziesz chciała mieć pewność, że jest perfekcyjnie uchwycona. 

 

 

Produkcja: Just Married Video

 

 

  • Aby zobaczyć wygląd twarzy swoich gości podczas tych magicznych momentów. Uśmiech Twojej ciotki, gdy szłaś do ołtarza, babcię wycierającą łzę z oka, kiedy powiedziałaś słowa przysięgi… Będziesz tak pochłonięta w tym dniu, że nie wszystko odnotujesz. Wspaniale jest do tego wrócić.

 

  • Zatrudnij profesjonalistę – nie licz na gości kręcących ślub telefonami. Po pierwsze zabraknie wtedy odpowiednich kadrów i zbliżeń, a po drugie – jakość nie będzie satysfakcjonująca.

 

  • Film to najlepszy pomysł na uchwycenie członków rodziny, którzy później niestety odejdą. W ten sposób zachowasz pamięć.

 

 

Produkcja: WhiteStory.pl

 

 

  • Oglądanie filmu stać się może Waszą rocznicową tradycją.

 

  • Ponieważ kamerzyści wiedzą, co robią. Potrafią dodać ciekawe efekty, muzykę, napisy, lektora, tworząc piękną pamiątkę ślubną, która zabierze Cię z powrotem do jednego z najlepszych dni w Twoim życiu.

 

  • Film nakręcony przez kamerzystę może być dokładnie w takim stylu, w jakim sobie życzysz.

 

  • Twoje przyszłe dzieci mogą płakać na Twoim ślubie i śmiać się z Twojego układu choreograficznego.

 

 

Produkcja: Super Weddings

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź