11 piosenek, które można zagrać podczas krojenia tortu weselnego

Wejście Młodej Pary na salę, pierwszy taniec, pojawienie się tortu - to chwile wyjątkowe. Tej ostatniej także powinna towarzyszyć odpowiednio dobrana muzyka.

fotografia: THE SHOTS OF LOVE

 

W pełni dopracowane wesele to także odpowiednie podkłady muzyczne do najważniejszych momentów tej uroczystości. Wejście Młodej Pary na salę, pierwszy toast, pierwszy taniec, aż w końcu pojawienie się tortu - to chwile wyjątkowe. Tej ostatniej także powinna towarzyszyć odpowiednio dobrana muzyka. Posłuchajcie naszych propozycji:   

 

fotografia: Paweł Nożyński

 

 

1. „Celebration” Kool & The Gang 

Popularna, klasyczna, uwielbiana piosenka na różnego rodzaju okazje. Na uroczysty wjazd tortu weselnego i jego krojenie nadaje się znakomicie. 

 

 

2."The Sweetest Thing" U2

Hit roku 1998 będzie świetnym wyborem, jeśli zależy Wam na czymś spokojnym i stonowanym. Niestety tekst piosenki jest raczej słodko- gorzki. 

 

 

3.  ”Pour Some Sugar On Me" Def Leppard

Ten kawałek jest idealnym wyborem dla fanów klasycznego rocka i z pewnością zrobi duże wrażenie wraz ze strzelającymi fontannami wokół tortu. 

 

 

4. „We are family” Sister Sledge 

Kolejny wśród klasyków powszechnie lubiany utwór traktujący o więziach rodzinnych. Będzie idealnym tłem pod symboliczne dzielenie się tortem przez Parę Młodą z wszystkimi zaproszonymi gośćmi. 

 


5. „Sugar”  Robin Schulz feat. Francesco Yates

Doskonały przebój i gorący tekst rozpali apetyty na małe słodkie co nieco. Świetny wybór na wesele w nowoczesnym stylu.  

 

 

6. „The Temper Trap” - Sweet Disposition

Ta piosenka to doskonały wybór nie tylko dla wielbicieli gatunku muzycznego jakim jest Indie. Tekst piosenki świetnie oddaje atmosferę uczucia między Parą Młodą i weselną radość. 

 

 

7. "Honey" Mariah Carey

Słodka nuta i jeszcze słodszy tekst. Przy tym utworze ciężko będzie oprzeć się kawałkowi tortu nawet gościom, którzy na co dzień nie przepadają za słodyczami.

 

 

8. "Sugar" Maroon 5

Ten przebój Maroon 5 króluje na weselach nie tylko przy okazji krojenia tortu, ale w tej właśnie chwili wydaje się być niezastąpiony. 

 

 

9. „Sweetest Devotion”  Adele

Pełen uczucia utwór Adele potrafi wzruszyć do łez ale i być doskonałym tłem do krojenia weselnego tortu. 

 

 


10.”Cake By The Ocean” DNCE

Idealny podkład muzyczny do krojenia weselnego tortu nie tylko wówczas, jeśli organizujecie wesele przy plaży. Przebój z pewnością poderwie wszystkich do kolejki po kawałek tortu. 

 

 

11. „Sugar sugar” The Archies 

Na koniec ociekający słodyczą klasyk, będący doskonałym wyborem, jeśli zdecydowaliście się na wesele w stylu retro.  Rytmiczna, miła dla ucha muzyka nie odwróci zbytniej uwagi ani od Was ani od samego tortu.  
 

 

Macie już swojego faworyta?

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź