22 sposoby, aby zaprezentować Wasze inicjały w trakcie ślubu i wesela

Jak urozmaicić własne wesele? Kilkanaście prostych propozycji!

fotografia: Magdalena Kimak Weddings


Chcesz, aby Wasz ślub był wyjątkowy i spersonalizowany? Postaw na motyw przewodni, jakim są inicjały umieszczane w różnych miejscach.

Dzięki temu goście nie będą mieli wątpliwości, na czyjej uroczystości się znajdują.

 

fotografia: Karetta.pl

 

Dywan kwiatowy w stylu azjatyckim

Sam dywan z kwiatów jest romantyczny. A dywan z kwiatów z kontrastowym monogramem to już prawdziwy szczyt elegancji.

Tło ceremonii

Płócienne tło z naniesionymi na nim inicjałami młodej pary idealnie wygląda w zestawieniu z rustykalną uroczystością.

Drzwi wejściowe

Litery imion wykonane z zielonej roślinności i przyczepione do drzwi wejściowych na przykład na salę, to świetny pomysł na przywitanie gości na zewnątrz.

 

fotografia: Mr. & Mrs. Oh!

 

Krzesła dla gości

Chcesz mieć coś naprawdę ekstra, co wyróżni Wasze wesele? W takim razie krzesła dla gości z transparentnego tworzywa sztucznego, ozdobione inicjałami takie właśnie są.

 

fotografia: Malachite Meadow

 

Stół młodej pary

Miejsce, w którym siedzi młoda para, powinno się wyróżniać. Taki efekt można osiągnąć poprzez połączenie ozdobnych świec, kwiatów i podświetlanych liter waszych imion, oczywiście w odpowiednio mniejszej wielkości.

 

fotografia: Maciej Repecki

 

Wstążka z bukietu

Dekoracyjna wstążka z Twojego bukietu ślubnego także może być spersonalizowana poprzez umieszczenie na niej inicjałów.

 

fotografia: Joanna Jaskólska Fotografia

 

Powitalna tabliczka

Powitalna tabliczka pozwoli gościom odczuć personalny motyw wesela. Zwłaszcza jeżeli dodasz do niej jeszcze motywy kwiatowe.

 

fotografia: Pokadrowani.pl

 

Metalowa ozdoba

Metalowa ozdoba z dekoracyjnymi okuciami i zielonym wieńcem oraz oczywiście z Waszymi inicjałami to wspaniały pomysł na niesamowitą ozdobę wejścia do kościoła lub na salę weselną.

Świece

Rustykalne świece z wyrytymi na niej literami to kolejny pomysł na spersonalizowanie swoich ozdób.

Stół powitalny

Stół powitalny to dobra idea. Można na nim umieścić na przykład kieliszki szampana, a także rozkład miejsc dla gości. Wasze inicjały w dekoracyjnej oprawie sprawią, że będzie on niezwykły.

 

Obraz z rzutnika na ścianie

Wykorzystanie rzutnika na ścianie weselnej jest naprawdę ciekawym pomysłem. O ile jest w niej duża, biała ściana, można na niej wyświetlić Wasze zdjęcia z dzieciństwa albo Wasze imiona.
 

Bar
Drink-bar weselny można ozdobić powtarzającym się motywem inicjałów. Mogą być one wydrukowane, wyhaftowane, namalowane. Pełna dowolność, dopasowana oczywiście do stylu wesela.

 

fotografia: Malachite Meadow

 


Akcesoria 

Akcesoria, takie jak serwetki albo dodatki do koktajli (mieszadełka), można zamówić z dowolnym napisem. Mowa zarówno o tańszych serwetkach papierowych, jak i o kosztownych serwetkach materiałowych z wyhaftowanymi na nich inicjałami.

 


Oznaczenia stołów

Oznaczenie numeru stołów i miejsc może być naprawdę sporą dekoracją. Powtarzający się motyw inicjałów umieścić można także tam.

 

fotografia: Anna Dedo


Krzesła młodej pary

Krzesła młodej pary mogą być ozdobione we wspaniałym stylu. Na przykład szerokimi paskami materiału z naniesionymi na niego monogramami.

 

fotografia: Magdalena Kimak Weddings

 


Parkiet do tańca

Na parkiecie do tańca znaleźć się może samoprzylepna naklejka powtarzająca motyw Waszych imion.


Podświetlane litery LED

Podświetlane litery LED to bardzo romantyczny motyw, popularny na współczesnych weselach. Można je wykorzystać do ozdobienia kącika wypoczynkowego dla gości na sali weselnej.

 

fotografia: Michał Orłowski PhotographerRustykalna ława

Twoje przyjęcie ma się odbyć na świeżym powietrzu? W takim razie drewniana ława z pierwszą literą imienia może okazać się świetną dekoracją. To praktyczne miejsce do siedzenia i dodatkowa pamiątka, którą przez lata możesz wykorzystywać w swoim ogrodzie.
 

Tort

Tort weselny to szczególny wypiek. Jego oryginalność podkreśli piękny projekt Waszego monogramu.

 

fotografiaWhitedressphoto

 

Ciasta

Ciasta także zasługują na wyróżnienie! W tym celu sięgnij po specjalne ozdoby z literami, które się po prostu w nie wbija.
 

Słodycze

Twoi goście zasługują na słodką niespodziankę. Zamawiasz ślubne cukierki, orzeszki, czekoladki? Niech ich opakowanie będzie przyozdobione Twoim nowym rodzinnym herbem.

 

fotografia: DreamEye Studio 


Samochód

Przyozdabianie weselnego samochodu to zwyczaj niemal tak stary, jak motoryzacja. Zamiast kiczowatych kwiatów i lalek z plastiku postaw na coś dużo bardziej eleganckiego. Zielone tło roślinnego wieńca przełam umieszczonymi na nim inicjałami.

 

Najpiękniejsza galeria ślubna w Polsce - #natchnienia - zobacz 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź