29 fryzur ślubnych dla krótkich włosów

Krótkie fryzury ślubne mają swój nieoceniony, naturalny urok, a gdy pragniemy, by wyglądały odświętnie, mamy do wyboru mnóstwo ślubnych akcesoriów do włosów.

źródło: Koronki iwogg

 

Fryzury slubne dla krótkich włosów

 

Gdy myślimy o ślubnej fryzurze, natychmiast mamy przed oczami opadające na ramiona loki lub skrzętnie wykonane upięcia i koki. A co z pannami młodymi, które mają krótkie włosy?

Czy jedyną opcją jest ich sztuczne przedłużanie? Absolutnie nie! Krótkie fryzury ślubne mają swój nieoceniony, naturalny urok, a gdy pragniemy, by wyglądały odświętnie, mamy do wyboru mnóstwo ślubnych akcesoriów do włosów.

Wbrew pozorom, ślubne fryzury z krótkich włosów mogą być różne: eleganckie, romantyczne, zabawne czy lekko zadziorne.

Mogą być z grzywką, falami, lokami. Jako urocze dodatki zamiast welonu, który raczej nie będzie trzymał się na krótkich włosach, świetnie spiszą się wszelkiego rodzaju ozdoby, jak opaski, diademy, spinki, wsuwki, fascynatory, toczki, woalki.  

 

 

 

 

Jaka biżuteria dla panny młodej?

 

W przypadku krótkich fryzur bardzo ważne jest odpowiednie dobranie biżuterii, zwłaszcza kolczyków. 

Jeśli fryzura jest raczej delikatna, z lekkimi falami, najbardziej odpowiednie będą subtelne perły. Z kolei, jeśli lubisz awangardowe uczesania, biżuteria może być bardziej odważna i wyrazista. 

 

 

 

 

 

 

Dobierz ozdoby do rodzaju włosów i fryzury

 

Jeśli masz proste, ciemne włosy, postaw na jeden większy akcent, na przykład biały kwiat lub dekoracyjną spinkę.  

Do fryzur retro, z falami, idealne będą szykowne ozdoby z piór i kryształków, podkreślające stylizację niczym z „Wielkiego Gatsbiego”.

Bardzo krótkie włosy nie będą wymagały zbytniej ingerencji fryzjerskiej. Wówczas wystarczy zastosować efektowną opaskę, woalkę lub fascynator.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także:

MAKIJAŻ ŚLUBNY DLA BRUNETKI – NIE POPEŁNIJ TYCH BŁĘDÓW!

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź