3 pozy na ślubne zdjęcia, które wykonasz tylko na własną odpowiedzialność

Macie jeszcze jakieś inne typy? Która ślubna poza powinna według Was odejść do lamusa?


Pragniesz, aby twoje ślubne zdjęcia były wyjątkowe? W takim razie może zainspirujesz się którąś z naszych propozycji? Te pozy były niezwykle modne w ostatnich sezonach.

Chociaż nie wiemy, czy do końca możemy je polecić.

 

foto credit: Flynn Fotography via pinterest.com

foto credit: Kelsea Holder Photography via ruffledblog

 


1. Zmierzch

Filmowa Bella i Edward na stałe zapisali się w masowej pamięci miłośników kina. Szczególnie pamiętny był jeden kadr, kiedy zakochani leżeli przytuleni na trawie. Do jego powtórzenia nie trzeba wam wiele. Wystarczy ukwiecona łąka, która stanowi bardzo romantyczne tło.

Pamiętaj jednak, że twoja suknia ślubna może nie przeżyć intensywnego kontaktu z naturą. Takiej scenerii nie polecamy alergiczkom. Oraz oczywiście Pannom Młodym w wyjątkowo drogich sukienkach.

 

foto credit: weddingdaypin.com / Betsy Patrick

foto credit: LIN AND JIRSA PHOTOGRAPHY / pinterest.com

 

 

2. Chwytanie się za pośladki

No cóż, niektóre rzeczy lepiej jest powiedzieć, niż zrobić to naprawdę. A zasada ta dotyczy przede wszystkim fotografii ślubnych. Jeżeli nie możecie utrzymać rąk daleko od siebie, to idealna propozycja dla was.

Ale patrząc obiektywnie: naprawdę chcecie umieścić takie zdjęcie w swoim ślubnym albumie? Za kilka lat mogą przeglądać go wasze wnuki. Szalona babcia!

 

foto via pinterest.com

foto via pinterest / project wedding

 

 

3. „Zabrudzony” strój

Podobnie jak nie zalecamy leżenia w swoim stroju ślubnym na trawie, tak samo nie polecamy skakania w nim do wody, na przykład chlorowanej w basenie. Istnieje wiele innych sposobów na okazanie swojej radości z powodu małżeństwa. A zniszczona suknia – może to jest pomysł na pamiątkę?

 

foto via pinterest

foto credit: indeeplovebahamas.com / pinterest

 

Macie jeszcze jakieś inne typy? Która ślubna poza powinna według Was odejść do lamusa?

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź