5 inspirujących trendów w zakresie wyglądu dla Panny Młodej

Jako przyszła Panna Młoda wiesz już zapewne, że to detale sprawiają, że całościowy wizerunek jest idealny.


Jako przyszła Panna Młoda wiesz już zapewne, że to detale sprawiają, że całościowy wizerunek jest idealny. Jasne, że twoja suknia ślubna jest centralnym punktem, ale włosy i makijaż są również odpowiedzialne za przekształcenie zwykłej dziewczyny w mężatkę.

Najnowsze trendy w tym zakresie podpatrzeć można było na Tygodniu Mody dla Nowożeńców w Nowym Jorku, bo czyż można sobie wyobrazić bardziej odpowiednie w tym celu miejsce?

Tym bardziej, że większość tych trendów łatwo jest powtórzyć we własnej stylizacji.

 

fotografia: B&W Photography

 

 

1. Akcesoria kwiatowe we włosach

Wianki kwiatowe mają poważną konkurencję. Okazuje się bowiem, że są miliony sposobów na noszenie kwiatów we włosach. Jakieś przykłady?

Jedwabne ozdoby kwiatowe, zastąpienie standardowej, płaskiej korony kwiatowej prawdziwą tiarą wykonaną z gipsówek, która wygląda bardziej królewsko niż najdroższe regalia, a także kaskady kwiatów, wyglądających jak bogate kolczyki (lub kiście winogron).

 

fotografia: LM Foto

 

fotografia: Julia Molner

 

 

2. Wyraziste szminki

Naturalne kolory warg nigdy nie wyjdą z mody, ale w nadchodzącym sezonie wielu projektantów stawia na odważne, bogate szminki. Wynik? Szokujący kolor, który jest romantyczny i elegancki, ale z pewnością nie drażniący.

Modne odcienie to na przykład gorący róż, ciemny rubin oraz coś pomiędzy jagodowym, a czerwienią.

 

Fotografia: LM Foto

 

 

3. Miękkie fale

W tym sezonie rządzą miękkie, delikatne loki. Nieformalny wygląd takiej fryzury doskonale uzupełni strojną suknię ślubną.

Subtelność i fryzura stworzona jakby od niechcenia daje świetny efekt końcowy. Tę fryzurę można również urozmaicić za sprawą delikatnego podpięcia włosów z tyłu.

 

Fotografia: Małe Szare Studio Kamil Nadybał 

 

 

fotografia: Tomasz Willmann

 

 

4. Kolorowe oczy

Ostatnio coraz modniejsze stają się kolorowe suknie ślubne, ale trend ten przeniknął również do makijażu oczu.

Różowe, czy niebieskie cienie wspaniale komponują się z nowoczesnymi sukniami ślubnymi.

 

fotografia: Adam Ludwik Photography 

 

 

5. Wysoka konstrukcja z włosów

W 2018 roku modne będą nie tylko miękkie fale, ale również wielopoziomowe konstrukcje z włosów, upiętych w sposób kojarzący się z metalowym stelażem.

Taka fryzura wcale nie musi być sztywna. Delikatnie, swobodnie zwisające pasma włosów, dodadzą całości olbrzymiej lekkości.

Innymi pomysłem jest piękny, delikatny, dopracowany niski kok.

 

Fotografia:  Mr & Mrs. Oh!

 

Fotografia: Malarze w Parze

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź