5 najfajniejszych trendów ślubnych w 2018

Zainspiruj się nimi tak aby pasowały do Twojego stylu ślubnego!

 

 

Dzisiejsze 5 trendów weselnych to więcej niż tylko przewidywania. Istnieją sposoby, aby się nimi zainspirować, by pasowały do ​​Twojego stylu ślubnego. Masz pełne pozwolenie na czerpanie z tych pomysłów na Twój wielki dzień.

 

foto credit Cassidy Carson Photography


Kolory

Zacznijmy od kolorów. Spodziewaj się pojawienia się wyraźnych i neutralnych par kolorów. Aby mówić o konkretnych barwach, najpopularniejszy na ślubach w 2018 roku będzie fiolet i burgund. Widzieliśmy już wiele pięknych zestawów kolorystycznych w kolorze burgundowym na całym świecie.

Metaliczne kolory są nadal popularne w 2018 roku, ale nie przytłaczają. Zamiast tego wykorzystuje się je do bogatych, błyszczących akcentów.

 

źródło: Pinterest

źródło: slub na glowie\natchnienia

 

Suknie

Suknie ślubne są szalone. Jeśli chcesz być trendy w tym roku, wybierz kwiecistą suknię lub wręcz sukienkę. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na tył swojej sukni ślubnej, tak samo jak na przód. Suknie ślubne z efektownymi plecami są bardzo modne.

 

Fotografia: JAMSTUDIO Photography

Fotografia: Michał Orłowski

źródło: Mori Lee Polska

 

Kwiaty

Więcej zieleni i jej odcieni odcisną swoje piętno na weselach w 2018 roku. Swobodne, organiczne bukiety tworzone są jedynie z dodatkiem białych elementów, z przewagą zieleni, girland, drobnych gałęzi i liści, aby stworzyć atmosferę natury i prostoty.

Kwiaty na pewno nigdy nie wyjdą z mody, ale w tym roku mogą się jeszcze bardziej wyróżniać. Ma być pachnąco i kolorowo!

 

 

Fotografia: Dream Eye Studio

Fotografia: Anna Dedo

 

Ciasta

Najpopularniejszym trendem na arenie ślubnej są ciasta, które są nagie. Eleganckie, rustykalne i przezroczyste torty weselne to hit.

 

Fotografia: B&W Photography

żródło: slubnaglowie.pl/natchnienia

Fotografia: LM Foto

 

Dekoracje

Dekoracje, zwłaszcza DIY, są jeszcze bardziej oryginalne. Zwłaszcza jeżeli chodzi o wygląd tabliczek informacyjnych dla gości.

Rozbudowane są także dekoracje sufitów. Do wyboru jest kilka opcji, takich jak para romantycznych, wysokiej jakości kandelabrów, draperii, nisko wiszących światełek lub żarówki i świeczniki w różnych kształtach i rozmiarach.

Powracają też wysokie szklane wazony. To dekoracja praktyczna i elegancka, która z pewnością nie zaburzy bardzo komunikacji przy stoliku.

 

Fotografia: Pawel Kotas

Fotografia: Michał Orłowski

Fotografia: Photo Synteza

źródło: A nuż nie róż

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź