5 rzeczy, o których myśli Twój facet, ale o których Ci nie powie!

Oto kilka rzeczy, których potrzebuje Twój facet, a których być może nigdy nie brałaś pod uwagę.

fotografia: Krzysztof Jaskólski Fotografia

 

Twój facet może nie być najlepszy w komunikowaniu się, co nie znaczy, że nie możesz być z nim szczęśliwa. Może być ku temu wiele powodów, ale najpowszechniejszym jest to, że faceci po prostu myślą, że kobiety JUŻ wiedzą. W końcu rzeczy, których pragną mężczyźni, nie różnią się tak bardzo od tego, czego pragną kobiety.

Oto kilka rzeczy, których potrzebuje Twój facet, a których być może nigdy nie brałaś pod uwagę.

 

Fotografia: Światłokolorowi

 

 

Czego pragną mężczyźni?

 

 

Twój szacunek

 

Jedną z najważniejszych rzeczy, jakie możesz dać swojemu facetowi, jest Twój szacunek. Będzie czuć się o wiele bezpieczniej, jeśli będziesz go szanować i poważnie traktować jego myśli i uczucia.

Jeśli  dostrzegasz zasługi w jego pomysłach i działaniach, będzie wiedział, że jest dla Ciebie ważny.

Okazywanie mu szacunku oznacza upewnienie się, że wie, że uważasz go za równego i doceniasz jego wkład w Wasz związek i życie, które budujecie razem.

 

Fotografia: Norbert Kwiatkowski Photography

 

 

Twój podziw

 

Trudno kogoś szanować bez podziwu, zwłaszcza jeśli się w nich zakochuje. Jedną z rzeczy, których pragną mężczyźni, jest bycie szczerze podziwianym i docenianym za ich wysiłki.

Mężczyźni kochają komplementy tak samo, jak kobiety, nawet jeśli nie reagują na nie w ten sam sposób. Doceń to, co robi i daj mu o tym znać.

Możesz być zaskoczona tym, jak bardzo jest zadowolony, gdy słyszy od Ciebie komplementy.

 

Fotografia: Pudełko Wspomnień

 

 

Twoje towarzystwo

 

Tak samo, jak lubisz spędzać z nim czas, on także lubi spędzać czas z Tobą. Na szczycie listy rzeczy, których mężczyźni pragną, jest Twoje towarzystwo.

Twój facet chce mieć Cię u boku i cieszy się Twoją obecnością, nawet jeśli po prostu siedzisz cicho i razem oglądacie film.

Wspólnota jest ważna i ma zasadnicze znaczenie dla długowieczności Twojego związku.

 

Fotografia: Fototikka

 

 

Twoje poparcie i zachęta oraz wiara w to, co robi

 

Miło jest być zachęcanym przez ludzi, na których Ci zależy, i to nie mniej ważne dla Twojego faceta.

Może wydawać się, że chodzi po świecie, nie pozwalając, by jakiekolwiek wątpliwości go zawiodły, ale podobnie jak Ty, też się zniechęca.

Daj mu poznać, że naprawdę w niego wierzysz i zachęcaj go, by dążył do spełnienia swoich marzeń. Jakiekolwiek pojawią się przeszkody, miej odwagę zmierzyć się z nimi razem i zawsze bądź przy nim.

 

Fotografia: Białe Kadry

 

 

Zobacz także:

JAK PODZIĘKOWAĆ RODZICOM NA ŚLUBIE I WESELU?

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź