5 sposobów na uczczenie pierwszej rocznicy ślubu

Pierwsza rocznica powinna być niezwykłym momentem. Zaplanujcie ją i zrealizujcie któreś ze swoich wspólnych marzeń, #bomiloscjestwielka!


Pierwsze 365 dni małżeństwa to zazwyczaj okres, w którym dzieje się mnóstwo fantastycznych rzeczy - powoli realizujecie wspólne plany i marzenia, doświadczacie razem nowych miejsc i sytuacji. Pierwsza rocznica ślubu niech nie będzie wyłącznie pretekstem do ponownego odtworzenia filmu z wesela czy „maratonu” z setkami ślubnych ujęć.

To powinien być czas niezwykły, kiedy zaskakujecie się wzajemnie, robicie coś zupełnie odlotowego bądź snujecie plany wyrwane wprost ze wspólnych marzeń… 

 

źródło: pinterest.com / oddyssey

źródło: pinterest.com / Haley Sheffield


1. Niebanalna propozycja 

Zaskocz partnera omijając szerokim łukiem miejsca w których bywaliście często na randkach. Pierwsza rocznica ślubu to doskonała okazja do zrobienia czegoś właśnie po raz pierwszy - wybranie się do tajskiej lub hinduskiej restauracji, wspólne szaleństwa w wesołym miasteczku, lot balonem czy wypożyczenie campera na weekend i udanie się w nieznane dotąd zakątki kraju. 

 

8 POMYSŁÓW NA RANDKĘ

źródło: pinterest.com / ok.ru

źródło: tessa-barton.blogspot.com

 

2. Powrót do przeszłości

Odwiedźcie miasto, w którym się poznaliście. Wybranie się do miejsca pierwszego spotkania, spaceru czy randki pozwoli przypomnieć sobie ten magiczny stan pierwszej fazy zakochania, nieśmiałych spojrzeń, dotyku dłoni, pocałunków... 

 

7 NAWYKÓW SZCZĘŚLIWEJ PARY

źródło: brettdenfeldblog.com

źródło; ovelustfashionbeautyromance.tumblr.com


3. Lista wymarzonych miejsc

Możecie też wyruszyć w przyszłość, spisując wymarzone miejsca podróży. Stwórzcie romantyczną atmosferę w salonie bądź sypialni, rozłóżcie przed sobą mapę świata, foldery z biur podróży czy propozycje wycieczek alternatywnych i stwórzcie listę miejsc, które będziecie z radością skreślać po kolejnej wspólnej wyprawie. Zacznijcie od celów bliższych i bardziej dostępnych, skończcie na tych najbardziej egzotycznych.

 

8 MAŁYCH RZECZY, DZIĘKI KTÓRYM TWÓJ PARTNER BĘDZIE CZUŁ SIĘ KOCHANY

źródło: rowlands / pinterest.com

źródło: canoodle / pinterest.com


4. Sesja zdjęciowa

Możecie zacząć od miejsc, w których się poznaliście – nie musicie mieć lustrzanki- wystarczy smartfon, by stworzyć reportaż z Waszej pierwszej rocznicy. Oczywiście równie dobrym pomysłem będzie postawienie na profesjonalnego fotografa, który zrobi Wam zdjęcia w dowolnych punktach miasta lub na przykład eleganckim pokoju hotelowym, jeśli zdecydujecie się na odważniejszą sesję buduarową. 

 

SESJA BUDUAROWA – WSZYSTKO, CO POWINNYŚCIE WIEDZIEĆ

źródło: colincowieweddings.com

źródło; instagram.com


5. Odpowiedni prezent

To najlepszy moment, by z okazji rocznicy sprawić naszej drugiej połówce przyjemność w postaci biletów na długo wyczekiwany koncert lub wydarzenie sportowe czy kulturalne. Jeśli natomiast zostajecie w domu, miłą niespodzianką będzie oczywiście romantyczna kolacja i kąpiel, ale oprócz tego zabawa we dwoje, np. dzięki specjalnie stworzonym przez Was na tą szczególną okazję kartom do gry, na których po jednej stronie widnieje data, a po drugiej symbol wydarzenia z nią związany. Niewątpliwie bawimy się tutaj w zgadywankę, a kto nie zgadnie, robi masaż wybranej części ciała partnera. 

 

8 MAŁYCH RZECZY, DZIĘKI KTÓRYM TWÓJ PARTNER BĘDZIE CZUŁ SIĘ KOCHANY

źródło: dustjacketattic.blogspot.com

źródło: Luscious myLusciousLife.com

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź