Czym są targi używanych sukien ślubnych? Poznaj szczegóły

Festiwale Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki - pierwsze i największe w Polsce targi używanych sukien ślubnych

 

Targi używanych sukien ślubnych

 

Jeśli jesteś przyszłą Panną Młodą, która szuka sposobu na zaoszczędzenie na sukni ślubnej, warto rozważyć udział w targach używanych sukien ślubnych. Takim wydarzeniem są właśnie Festiwale Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki ReLove Dresses.

 

Czym są targi używanych sukien ślubnych?

 

Targi używanych sukien ślubnych to wydarzenie, na którym przyszłe Panny Młode mogą zakupić suknie ślubne. Zostały one już raz założone i mają za sobą swój wielki dzień, jednak dalej mają swój urok. Wybierając używaną suknię ślubną, możesz zaoszczędzić i nie przekroczyć ślubnego budżetu. Do tego pomagasz zmniejszyć ilość produkowanych odpadów tekstylnych. 

 

Festiwale Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki - pierwsze i największe w Polsce targi używanych sukien ślubnych

Nigdzie nie znajdziesz drugiego takiego miejsca. Przestrzeń eventu zamienia się w wielki salon sukien ślubnych z wszystkimi udogodnieniami dla Panny Młodej: własną przymierzalnią, osobistą konsultantką, słodkim poczęstunkiem i toastem. Każda przyszła mężatka ma godzinę na znalezienie idealnej kreacji. W wyborze pomoże nie tylko osoba towarzysząca, ale także konsultantka. Panna Młoda może liczyć na pomoc teamu krawieckiego w dopasowaniu sukni. 
 


Znajdź wymarzoną suknię podczas XI i XII edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki, które odbędą się już 21 i 28 października we Wrocławiu i Warszawie. 

 

Jakie suknie są dostępne na targach używanych sukien ślubnych?

Chociaż używane suknie ślubne mogą kojarzyć Ci się z niemodnymi, zakurzonymi modelami, to po wizycie na targach całkowicie zmienisz o nich zdanie. Suknie dostępne na Festiwalach Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki to modele z trzech ostatnich sezonów ślubnych. Często są one dostępne jeszcze w salonach w o wiele wyższych cenach. Dzięki obecności ponad 200 kreacji znajdziesz dla siebie coś w każdym stylu i fasonie, od gładkich, prostych sukien po zdobne rybki i księżniczki. Kreacje dostępne na wydarzeniach to modele od kobiet takich jak ty. Nie musisz się więc martwić, że nie znajdziesz sukni w swoim rozmiarze. Podczas eventów znajdziesz suknie w rozmiarach od XXS do XXXL.

 

 

Niezależnie od tego, czy szukasz klasycznej sukni, czy odważnego modelu, targi używanych sukien ślubnych mogą spełnić twoje marzenia o idealnej sukni na ten wyjątkowy dzień. Nie zwlekaj i odwiedź najbliższe wydarzenie we Wrocławiu i Warszawie.

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź