Targi Ślubne Wedding – PGE Narodowy 09.10.2022.

Największy w Polsce Salon Sukien Ślubnych na PGE Narodowym


Największy w Polsce Salon Sukien Ślubnych na PGE Narodowym


Przeglądaj setki sukienek i garniturów od wiodących sprzedawców i marek ślubnych. 

Wybieraj, przymierzaj bez konieczności umawiania się i uzyskaj ekskluzywne rabaty! Z NAMI ZORGANIZUJESZ ŚLUB I WESELE W JEDEN DZIEŃ 


W nieustających, premierowych pokazach zobaczymy kolekcje na rok 2023 znanych i nieznanych dotąd marek i projektantów. Na wybiegu pojawią się m.in.: suknie ekskluzywnej marki Anna Kara - docenianej przez wydawnictwa i panny młode na całym świecie, projekty sukien ślubnych i wieczorowych polskiej projektantki Diany Walkiewicz - odnoszącej sukcesy na międzynarodowym rynku modowym oraz  suknie polskiej marki Adria, która to od ponad 30 lat ubrała tysiące szczęśliwych  panien młodych w swoje autorskie, niepowtarzalne projekty sukien.

Wyjątkową kolekcję inspirowaną gorącą Hiszpanią przedstawi Paulina Mora – Atelier Sukien Ślubnych. Uznana i wielokrotnie nagradzana projektantka gwiazd – Ewa Stepaniuk zaprezentuje najnowszą kolekcję sukien ślubnych i wieczorowych Haute Couture. Ponadto będziemy mieli okazję podziwiać najnowsze, najpiękniejsze i najmodniejsze modele sukien z kolekcji: Aleksadry Michalczyk, Juliette Atelier, White Angel Exclusive – Agnieszka Chuda, Salonu JK Kwiatek oraz  Ślubne Atelier K9 - Łukasz Przechodzeń. Po raz pierwszy na targach zaprezentuje się ekskluzywna polska marka Atelier MC Premium.


 

 


Najliczniej odwiedzane targi ślubne w Polsce! 


Targi Ślubne Wedding od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem najlepszych wystawców z branży ślubnej jak również narzeczonych. 

W trakcie wydarzenia nie zabraknie prelekcji i warsztatów z najlepszymi specjalistami z branży. W fantastycznej atmosferze panującej na targach, tysiące narzeczonych jak również event plannerów, scenografów, dekoratorów … z całej Polski otrzymają pełne kompendium wiedzy i moc różnorodnych inspiracji na idealny ślub i wesele.  
 
Targi Ślubne Wedding kreują nowoczesną przestrzeń, wyznaczając trendy na nowy sezon. Na ponad 4 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, odwiedzający będą mogli przymierzać, dobierać i przebierać z ogromnej liczby ofert przygotowanej specjalnie na to wydarzenie, korzystać ze specjalnej strefy urody i strefy inspiracji. Dla odwiedzających wystawcy przygotowali wyjątkowo wysokie rabaty i liczne promocje, a organizatorzy moc atrakcji, konkursów z cennymi nagrodami, niespodzianek i upominków. 

Czy w najważniejszym dniu Twojego życia chcesz być otoczony przez miłych ludzi? I nie mówimy tylko o Twoich gościach, ale także o usługodawcach - targi ślubne to idealne miejsce na osobiste spotkanie właśnie z  Nimi! 

Odwiedź Targi Ślubne Wedding i znajdź wszystko, czego potrzebujesz, aby zaplanować i zorganizować Twój idealny, wielki dzień.
 

www.targislubnewedding.pl

 

 

KUP BILET

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź