5 trików, które pomogą Wam zaplanować podróż poślubną

Czy warto udać się w podróż poślubną? Oczywiście, że tak!

 

Samodzielne planowanie ślubu i wesela to wystarczająco wymagające przedsięwzięcie, zwłaszcza jeśli jednocześnie pracuje się zawodowo i ma dodatkowe obowiązki.

Czasem na organizację miesiąca miodowego nie starcza już czasu i siły, a jest to bardzo ważna kwestia.

To wówczas odpoczywacie od wielomiesięcznych przygotowań i możecie naprawdę cieszyć się sobą. 

Jest kilka szczegółów, które trzeba wziąć pod uwagę, by beztrosko cieszyć się tym najbardziej romantycznym urlopem jaki można sobie tylko wyobrazić. 

 

źródło: bridalmusings.com

 

"Film z Dnia Ślubu to ważna pamiątka, a co powiecie na FILM Z PODRÓŻY POŚLUBNEJ?? Stres związany z organizacją wesela już opada i pozostaje sam relaks w najpiękniejszych zakątkach świata. Wszystko rejestrujecie sami, na wypożyczonym ode mnie sprzęcie, ja dla Was montuję, dobieram muzykę i wyłapuję najfajniejsze momenty Waszej pięknej przygody." Zapraszam Michał Sikora 

poniżej do obejrzenia: film z podróży poślubnej 

produckja klipu: Michał Sikora 

 

 

1. Zapomnij o last minute

Podróż poślubną należy zaplanować ze znacznym wyprzedzeniem (18- 12 miesięcy). Jeśli nie macie wystarczającego budżetu na wakacje marzeń w egzotycznym kraju i pięciogwiazdkowym hotelu, po prostu zrezygnujcie z tej opcji i broń Boże nie pchajcie się w oferty typu last minute.

Niestety jakość w tej kwestii wymaga większych nakładów finansowych, a ryzykując ofertą last minute możecie równie dobrze pogrzebać Wasze marzenia o idealnym miesiącu miodowym. 

 

źródło: bridalmusings.com

 

2. Celuj w zaufane biuro podróży

Przebierając w ofertach, upewnij się, że biuro podróży jest sprawdzone i polecane, najlepiej przez rodzinę lub przyjaciół. Tutaj nie warto ryzykować, bo już po przyjeździe na miejsce mogą czekać niemiłe niespodzianki, a cała romantyczna aura zniknie jak kamień w wodę.

Dobre, duże biura podróży posiadają specjalne oferty dla nowożeńców. Wówczas macie większą gwarancję, że urlop będzie należał do dobrze zorganizowanych i po prostu udanych. 

 

źródło: bridalmusings.com

 

"Ocean, surfing, fale i wielka miłość - taki jest film Kasi i Maxa. W całości nagrany jednego dnia na Fuerteventura. 
Jako twórca filmowy przede wszystkim pragnę zatrzymać chwilę, uchwycić pewien moment który w niebanalny sposób oddaje emocje - radość, wzruszenie, nostalgię. 
Film nagrany w takim miejscu jest czymś więcej niż tylko pamiątką ślubu, jest bowiem też opowiadaniem, poematem wizualnym, którego głównym tematem jest miłość dwojga ludzi. Każda historia jest jednak inna i to sprawia,
że tak bardzo kochamy naszą pracę." Super Weddings 

poniżej do obejrzenia: film z podóży

produckja klipu:Super Weddings 

 

 

3. Dodatkowe atrakcje – nie za wszelką cenę

Nie rzucajcie się od razu do zaklepywanie mnóstwa atrakcji: wycieczek fakultatywnych, kursów paralotniarskich czy nurkowania.

Najważniejsze jest zarezerwowanie przelotu, hotelu i upewnienie się, że oferta spełnia Wasze oczekiwania.

Wszelkie dodatkowe atrakcje możecie zarezerwować później w zależności od nastroju czy zainteresowań. Musicie przecież wygospodarować też odpowiednią ilość wolnego czasu tylko dla siebie. 

 

źródło: bridalmusings.com

 

4. Liźnij języka i obyczajów

Gdy wybieracie się do jednego z egzotycznych krajów, pamiętajcie, by odpowiednio się dokształcić.

Czasem wystarczy kilka podstawowych zwrotów i gestów w danym języku, zajrzenie do przewodnika, poznanie obyczajów, kuchni i codziennych rytuałów tubylców. 

 

źródło: bridalmusings.com

 

5. Wyluzuj

Życie jest nieprzewidywalne i nie zawsze wszystko idzie w 100% zgodnie z planem, mimo, że wszyscy wmawiają Wam, że to jedyna taka podróż w życiu i musi być idealna. Czekają Was jeszcze niejedne urlopowe wyjazdy, więc nie ma co się spinać.

Najważniejsze to odsapnąć od przedślubnych przygotowań i cieszyć się chwilami spędzonymi z ukochaną osobą.

Czasem dobrym podejściem jest nieznaczne okrojenie budżetu przeznaczonego na ślub i wesele, by beztrosko móc cieszyć się pierwszymi dniami małżeństwa w wymarzonym miejscu. 

 

źródło: ruffledblog.com

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź