5 rzeczy, które powinnaś zostawić w domu podczas swojej podróży poślubnej

Oto pięć przedmiotów, które powinnaś bezwzględnie zostawić w domu podczas miodowego miesiąca.

fotografia: Łapacze Wspomnień

 

Twój miesiąc miodowy to czas, aby uczcić początek trwającego całe życie związku z nowym współmałżonkiem (bez stresu). Tym, do czego nie służy ta podróż, jest nadrabianie zaległości w wykonywaniu zadań służbowych lub robienie czegokolwiek, co okaże się oderwaniem od wakacji po ślubie.

Oto pięć przedmiotów, które powinnaś bezwzględnie zostawić w domu podczas miodowego miesiąca.

 

Fotografia: WhiteStory.pl

 

  1. Twój laptop

Zwłaszcza jeśli używasz urządzenia elektronicznego do pracy, nie ma miejsca na laptopa w czasie wolnym. Twój miesiąc miodowy to czas relaksu i uwolnienia się od wszelkich presji, pracy lub ślubu. Elektronika sprawia, że ​​trudno się zrelaksować, więc wyznacz godziny, aby sprawdzić co słychać w pracy, jeśli absolutnie musisz. Nie jest złym pomysłem trzymanie telefonu przy sobie, ale zdecyduj się na wyznaczone godziny, aby go wertować.

 

  1. Media społecznościowe

Chociaż może kusić publikowanie zdjęć z wakacji - i wszystkich przygód, którymi cieszycie się podczas pobytu - dzielenie się zdjęciami poślubnymi w mediach społecznościowych może poczekać, aż wrócisz. Oczywiście, robienie zdjęć i tworzenie wspomnień to podstawowe elementy miesiąca miodowego, ale logowanie się do Facebooka w celu sprawdzenia polubień, mija się z celem relaksującego wypoczynku. Pamiętaj, o co tak naprawdę chodzi w tym czasie. Rób zdjęcia, ale wyłącznie w celu stworzenia albumu.

 

  1. Niepotrzebne przedmioty

Zapakuj się lekko i łatwo na swoją podróż poślubną. Czy myślisz, że naprawdę chcesz nosić tę koszulę, czy te buty? Czy zamierzasz naprawdę przeczytać tę książkę, którą pakujesz? Miej na uwadze tylko podstawowe przedmioty, ponieważ nie będziesz chciała spędzać czasu relaksu martwiąc się o każdy najmniejszy szczegół w swojej torbie. Twój miesiąc miodowy nie dotyczy rzeczy, które pakujesz. Chodzi o wspomnienia, które tworzysz  i o skupianiu się na sobie nawzajem.

 

  1. Karty z życzeniami

Mogą one czekać, aż po miesiącu miodowym z przyjemnością je poczytasz. Ponieważ planowanie ślubu może Cię całkowicie pochłonąć, najważniejszą rzeczą do zrobienia w przypadku stresu, dla zachowania zdrowia psychicznego, jest przejście z „trybu planowania” w „tryb relaksacyjny” w miesiącu miodowym. Wycieczka poza kurort lub zwiedzanie kilku zabytków jest w porządku, ale pamiętaj, aby żyć w tej chwili, być zrelaksowana i beztroska. Będziesz mieć mnóstwo czasu, aby później napisać kartki z podziękowaniami. Ciesz się teraz swoim czasem.

 

  1. Twój plan diety przedślubnej

Ponieważ nie musisz już martwić się dopasowaniem sukni ślubnej i wyglądem najszczuplejszej osoby w swoim albumie ślubnym, zasłużyłaś na prawo do sfolgowania sobie. Zjedz tyle chleba, ile chcesz i delektuj się każdym kęsem Twojego deseru. Tym razem nie chodzi o dietę, chodzi o zbadanie lokalnej kuchni i zabawę.

 

fotografia: Brańka & Kowaleczko Fotografia

 

 

Zobacz także:

JAK SKUTECZNIE ROZŁADOWAĆ KAŻDĄ KŁÓTNIĘ W MAŁŻEŃSTWIE?

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź