6 rzeczy, których nie może zabraknąć na Waszym ślubie

Jeżeli zdecydowaliśmy się na organizację uroczystego przyjęcia, zróbmy to tak abyśmy sami czuli się wyjątkowo, nie zapominając przy tym o wszystkich którzy nam towarzyszą w tym wspaniałym dniu.

foto: Love Story 

 

Na każdym ślubie i weselu są sprawy i osoby których po prostu nie wolno pominąć.  Jeżeli już zdecydowaliśmy się na organizację uroczystego przyjęcia, zróbmy to tak abyśmy sami czuli się wyjątkowo, nie zapominając przy tym o wszystkich którzy nam towarzyszą w tym wspaniałym  dniu.

Podsyłamy Wam 6 wskazówek, które przy zachowaniu odpowiedniej dozy szaleństwa pozwolą Wam i Waszym gościom po prostu świetnie się bawić.

 

1. Dobry nastrój na weselu

 

Dobry nastrój powinien towarzyszyć Wam przez cały czas, bo to w końcu Wasz dzień.

 Nie dajcie się zwariować, to nie czas na nerwy.

Co miało zostać zrobione jest już za Wami, wszystko się udało, przecież bierzecie ślub!

Wzruszenie, radość i intensywne przeżywanie każdej chwili, na tym należy się skupić. Jeżeli coś się pojawi zostawcie to  innym, pamiętajcie, że wszelkie drobne potknięcia po prostu nie mają znaczenia. Cieszcie się sobą i tym dniem!

 

źródło: Koronki iwogg

 

 

2. Najbliżsi  na weselu

 

Rodzina, przyjaciele i bliscy znajomi to ludzie którzy są z Wami, byli i będą.

Jak to w życiu bywa, nie zawsze jest Wam z każdym gościem "po drodze" i  zapewne nie we wszystkim się zgadzacie, to oczywiste, na tą chwilę nie ma to jednak specjalnego znaczenia, skoro goście zostali zaproszeni i zaszczycili Was swoją obecnością, warto o nich

zadbać i potraktować z należnym im szacunkiem i klasą.  

Pamiętajcie jesteście królewną i królewiczem :)

 

fotografia: WhiteStory.pl

 

 

3. Znajomy ksiądz  na ślubie i weselu

 

Jeżeli to ślub kościelny, w dniu ślubu dobrze mieć również księdza po swojej stronie.

Niezależnie czy jest to kleryk, który zna was od dziecka, czy po prostu proboszcz z obcej parafii, warto upewnić się czy ów człowiek podchodzi do tematu ślubu tak entuzjastycznie jak Wy - młodzi zakochani.

Wysłuchiwanie kazania o wzrastającej liczbie  rozwodów podczas ceremonii ślubnej, psuje nastrój i zupełnie nie pasuje do momentu. Świadomość odpowiedzialności na jaką się decydujecie  w zupełności wystarcza, przecież się kochacie i ślubujecie sobie wieczną miłość!

 

 

4. Coś smakowitego na wesele

 

Wesele, to szczególna okazja. Wydajecie na ta uroczystość spore pieniądze, dlatego  koniecznie ugośćcie zaproszonych czymś nieprzeciętnym, smakowitym!

Nie mamy nic do bigosu czy schabowych, ale trudno potraktować te potrawy jako zaskakujące rarytasy. Chodzi o choćby jeden element, nie musicie zmieniać całego menu na raki, małże czy żabie udka :)  

Tort weselny może być wizytówką Waszego wesela, pod warunkiem, że będzie wyjątkowy.

Jeśli zaś lubicie dobre trunki można poczęstować gości wyśmienitym szampanem, lub dobrą whisky zakupioną  specjalnie na tę okazję!

 

fotografia: Białe Kadry

 

 

5. Wymarzony detal ślubny lub weselny

 

Element który jest dla Ciebie szczególny. Nawet jeśli nie przywiązywałaś wagi do planowania każdego drobnego szczegółu Waszego ślubu i wesela, to dobrze jest w tym dniu mięć coś wymarzonego.

To może być suknia ślubna, idealna para szpilek, szminka w ulubionym kolorze, lub przecudna biżuteria. Zaszalejcie, należy się Wam!

 

fotografia: VeryLuckyStar

 

 

6. Niezwykle istotna sprawa!

 

Pamiętajcie, że w tym wszystkim z całą pewnością najważniejsza jest Miłość, nie zapomijacie o tym! Reszta to tylko dodatki i tło :)

 

fotografia: Patrycja Kierońska Subtelna Fotografia

 

 

Zobacz także:

10 PORAD JAK DOBRAĆ IDEALNĄ BIŻUTERIĘ DO SUKNI ŚLUBNEJ

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź