6 rzeczy, którymi naprawdę nie powinnaś się martwić przed swoim ślubem

Gdy nadchodzi wielki dzień, pojawiają się przeróżne zmartwienia, które mogą Cię totalnie przerazić i powstrzymać Cię przed zabawą przedślubną... Niepotrzebnie!

fotografia: Białe Kadry

 


Można śmiało powiedzieć, że dni (w porządku, miesiące) poprzedzające Twój ślub będą nieco stresujące. Głównie dlatego, że gdy nadchodzi wielki dzień, pojawiają się przeróżne zmartwienia, które mogą Cię totalnie przerazić i powstrzymać Cię przed zabawą przedślubną. I chociaż są pewne uzasadnione obawy, gdy na przykład Twoja suknia nie wróciła jeszcze z przeróbek na dzień przed ślubem, większość jest zupełnie niepotrzebna.

Po prostu nie warto się martwić. Oto sześć rzeczy, które powinnaś wyrzucić z Twojego umysłu jak najszybciej.

 

Czy skończę przygotowywać te wszystkie dekoracje DIY przed ślubem?

To tylko ślub, nie martw się!

 

Jeśli znajdziesz się z gorącym pistoletem do klejenia na 48 godzin przed ślubem, dla własnego dobra, odłóż go. Odłącz go od prądu i idź na masaż. Bez względu na to, jaki projekt chcesz wykonać w ostatniej chwili, przysięgamy Ci: Twój wielki dzień prawdopodobnie obejdzie się bez niego.

Ślub będzie tak samo udany bez tego wspaniałego dekorowanego tła i ozdobionych ręcznie wazonów na kwiaty od gości.

 

 

dekoracje weselne, beczka

fotografia: Bauaban Fotografia

 


Twoje brwi na ślubie 

Zapomniałaś umówić się na spotkanie z kosmetyczką w celu zrobienia brwi, a teraz Twoja zaufana specjalistka nie ma już terminów? Będzie w porządku! Nikt nie będzie patrzył na Twoje brwi ślubne, a przynajmniej nie powinien.

Zrób sobie przerwę – tylko dlatego, że jesteś panną młodą, nie znaczy, że musisz być jakimś ideałem fizycznej doskonałości w swoim wielkim dniu.

 

 

Jeśli się spóźnię?!

Ostatnio żyjesz swoim ślubnym harmonogramem i zajmujesz się jego szczegółowym analizowaniem. Z tyłu głowy masz niebezpieczną myśl – a co jeśli się spóźnię?!

Spokojnie, ten scenariusz jest naprawdę mało prawdopodobny. A nawet jeśli, to gwarantujemy, że nic nie zacznie się bez Ciebie. Odpuść sobie tworzenie czarnych scenariuszy.

 

 

oldtimer na ślub, para młoda, czarne klasyczne auto na wesele

fotografia: Pudełko Wspomnień

 

 

Jedzenie dla gości ślubnych, menu weselne

Po pierwsze, co dla Ciebie znaczy „za mało”? Jeśli obawiasz się, że dosłownie nie będzie wystarczającej ilości jedzenia dla Twoich gości, szybki telefon do Twojej restauracji lub cateringu uspokoi Cię od razu (robią to na co dzień i mają doświadczenie, mimo wszystko). Ale jeśli martwisz się, że nie ma wystarczającej różnorodności lub Twoje jedzenie nie będzie wystarczająco dobre, pora zrobić krótki sprawdzian z rzeczywistości.

Może Twój ślubny posiłek nie będzie najlepszym, najbardziej egzotycznym jedzeniem, jakiego kiedykolwiek skosztowali Twoi goście. Jednak to ślub, a nie impreza dla smakoszy. Dopóki ludzie nie chodzą głodni (aka masz dostępne dla wszystkich jedzenie), jest w porządku.

 

 

jedzenie na weselnym stole, przystawki

źródło: Wiśniowscy Cukiernia & Restauracja

 

 

Moja zwariowana ciocia zrobi scenę

Szczerze, prawdopodobnie to zrobi. A jeśli nie, to ktoś całkowicie, zupełnie nieoczekiwany zrobi coś dziwnego lub przypadkowego, lub zawstydzającego na Twoim ślubie.

Kiedy w pomieszczeniu jest wiele osób i wielu z nich jest spokrewnionych, pewna forma zwariowania musi się pojawić. Oczywiście nie możesz przewidzieć, kto to będzie i kiedy, więc równie dobrze możesz o tym zapomnieć... i przypomnieć sobie, że można się po prostu pośmiać, kiedy to nastąpi.

 

 

grupowe rodzinne zdjęcie na weselu

fotografia: Love Story - opowiadamy historię Waszej miłości w naszych zdjęciach i filmie

 

 

Czy goście będą tańczyć na weselu?

Planujesz mieć muzykę, zepół weselny? Więc zaufaj nam, będą tańczyć, kwestia czasu.

 

 

źródło: Fototikka 

 

 

Najpiękniejsza galeria ślubna w Polsce - #natchnienia - zobacz 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź