7 najciekawszych filmowych oświadczyn

Oświadczyny należą z pewnością do naszych ulubionych i najbardziej wzruszających scen filmowych. Zobaczcie te najbardziej romantyczne i nietypowe.

Jak się oświadczają nasi ulubieni bohaterowie filmowi? Tak jak w życiu…Nie zawsze musi być spektakularnie i przy świadkach. Jednak często jest też naprawdę wzruszająco i oryginalnie.

 

1. "Kiedy Harry poznał Sally"

Czy istnieje przyjaźń pomiędzy kobietą a mężczyzną? Film "Kiedy Harry poznał Sally" pokazuje, że to właśnie przyjaźń może stać się idealnym gruntem pod coś więcej.

Harry spieszy ze szczerym wyznaniem, by zdążyć tuż przed Nowym Rokiem, ponieważ „kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić resztę swojego życia z kimś, chcesz to zrobić jak najszybciej”.
 

 

 

2. "Sweet Home Alabama"

Oświadczyny na bogato. Po co uganiać się w stresie za odpowiednim pierścionkiem, skoro można zabrać wybrankę na przykład do Tiffany & Co?

Czy takie oświadczyny to spełnienie marzen każdej przyszłej Panny Młodej? Bohaterka filmu jest w każdym razie zachwycona.  

 

 

 

3. "To właśnie miłość"

W „To właśnie miłość” niezwykle romantycznie oświadcza się Colina Firth, wcielający się w rolę Jammiego Bennetta.

Niespodziewane oświadczyny odbywają się w lokalu pełnym gości, a Jammie zaskakuje swą wybrankę, gdy ta właśnie obsługuje klientów na antresoli.

 

 

 

4. „Moje Wielkie Greckie Wesele”

Jest intymnie i romantycznie bez wytwornych kolacji i wyszukanych niespodzianek. Tylko Toula i Ian.

A jeśli jesteście ciekawi dalszych losów bohaterów, niedługo premiera „Moje Wielkie Greckie Wesele 2”. 

 

 

 

5. „Uciekająca panna młoda”

Oświadczyny w nietypowym wydaniu. Mamy do czynienia z rzadką zamianą ról, kiedy to kobieta prosi o rękę swojego wybranka.

Czy w filmie był to akt desperacji? Oceńcie sami ;)

 

 

 

6. „Duma i uprzedzenie”

Chłodne, przemyślane oświadczyny, które są propozycją swoistego kontraktu.

Niestety serce nie sługa i w takich momentach zazwyczaj kierujemy się po prostu uczuciami, nie rozumem, co dobitnie pokazała główna bohaterka. 

 

 

 

7.  "Przyjaciele"

W uwielbianym przez wiele osób serialu, Monica i Chandler potrafili rozśmieszyć nawet podczas tak romantycznej chwili.

Dużym plusem jest stworzenie na planie niezwykle nastrojowego klimatu. 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź