Najnowsze ślubne trendy jubilerskie w obrączkach

Zainspiruj się tymi jubilerskimi trendami na rok 2019/2020 i wybierz wymarzone obrączki na własny ślub!

fotografia: VeryLuckyStar


Ponieważ miesiące letnie są najbardziej popularnym czasem na zawarcie związku małżeńskiego, zbliżamy się do tego okresu w roku, kiedy wiele par chce kupić swoje obrączki przed nadchodzącym wielkim dniem.

Dlatego przedstawiamy trzy najważniejsze trendy w zakresie wyboru obrączek, jakie zauważyli jubilerzy na rok 2019 i 2020.

 

 

 

 

Trendy w obrączkach na rok 2019/2020

 


Większe diamenty


W tym roku wydaje się, że większe jest lepsze. Wiele przyszłych narzeczonych wybiera obrączki ślubne, które mają mniejszą liczbę diamentów, ale są znacznie większe. Przecież kto nie chce mieć obrączki, która naprawdę błyszczy?

Mniejsze opaski diamentowe mogą wydawać się nawet bardziej maleńkie, niż są w rzeczywistości, gdy są umieszczone obok pierścienia pasjansa z dużym diamentem pośrodku. Z tego powodu wiele przyszłych panien młodych wybiera większe obrączki diamentowe, aby uzupełnić swoje diamentowe pierścionki zaręczynowe.

A ponieważ pierścień pasjans nadal jest najlepszym wyborem dla pierścionków zaręczynowych, nie jest niespodzianką, że większe obrączki są również bardzo popularne.

 

 

 

 

 


Metale szlachetne


Ostatnio obserwujemy wzrost liczby par wybierających metale szlachetne na ich obrączki. Platyna i złoto (białe, żółte lub różowe) są najpopularniejszymi metalowymi obrączkami weselnymi w tym roku.

Zazwyczaj najmłodsze narzeczone wybierają ten sam metal, co pierścionek zaręczynowy. Te same kobiety wybierają platynę lub złoto na obrączki, ponieważ są to dwie najbardziej popularne opcje także na pierścionki zaręczynowe. Dla mężczyzn zazwyczaj widzimy większą różnorodność, jeśli chodzi o rodzaj metalu dla ich obrączek ślubnych. Stal nierdzewna była jednym z najpopularniejszych wyborów w ostatnich latach.

Jednak w tym roku zauważyć można większe zainteresowanie bardziej tradycyjnymi metalami szlachetnymi dla mężczyzn.

 

 

 

 

 


Dwie zamiast jednej


Możesz się zastanawiać, dlaczego ktoś miałby potrzebować dwóch obrączek? Cóż, przyszłe panny młode uważają, że dwie obrączki tworzą poczucie symetrii, której szuka wiele kobiet. Tylko jedna obrączka umieszczona obok pierścionka zaręczynowego sprawia, że druga strona pierścionka zaręczynowego może wydawać się trochę pusta.

Jednak gdy obrączka ślubna jest umieszczona po obu stronach pierścionka, zestaw wygląda trochę bardziej kompletnie. Dla pana młodego dwie obrączki pozwalają na noszenie ich podczas różnych okazji. W przeciwieństwie do panny młodej, nie będzie on nosić pierścionków w tym samym czasie.

Zamiast tego przez większość czasu będzie miał na palcu swoją cenną obrączkę (zazwyczaj złotą lub platynową), a podczas uprawiania sportu, ćwiczeń lub pracy w domu będzie nosił mniej cenny przedmiot (zazwyczaj stal nierdzewną).

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także:

CO MÓWI O TOBIE TWÓJ PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY?

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź