9 rzeczy, których będziesz żałować, jeśli nie pojawią się na Twoim weselu

Zebraliśmy dla Was listę takich rzeczy, których nie powinno zabraknąć w dniu ślubu, tak abyście NICZEGO nie żałowali.

źródło: in Love wedding planner

 

Faktem jest, że każda  Was marzy aby dzień ślubu był niepowtarzalny i wyjątkowy... Co sprawia, że obecność niektórych drobiazgów robi ogromną różnicę? Trudno powiedzieć... ale udało sie nam zebrać dla Was listę takich rzeczy, których nie powinno zabraknąć w dniu ślubu, tak abyście NICZEGO nie żałowali.

 

 

Weselne żale

 

1. Brak profesjonalnego fotografa

 

To jeden z częstych i dość przykrych błędów. Często słyszycie głosy z rodziny, że na fotografa to szkoda wydawać bo aparaty to rzecz powszechna i że każdy umie pstrykać fotki. A jednak nie każdy umie uchwycić te momenty na których zależy Wam najbardziej.

Dlatego warto przemyśleć tą kwestie i zaufać komuś kto profesjonalnie podejdzie do tematu. Szczególnie, że powtórki dnia ślubu raczej nie będzie!

 

fotografia: Zuzanna i Marcin Karetta

 

 

2. Brak alkoholi innych niż wódka 

 

Przemyślcie temat alkoholu. Zastanówcie się ilu z gości naprawdę pije wódkę? Może okazać się, że poza kilkoma osobami z rodziny reszta weselników zdecydowanie woli wino, czy piwo. Zamiast inwestować tylko w" białą" zagospodarujcie część pieniędzy w inne trunki.

 

 

3. Brak wygodnych butów do tańca 

 

Jeśli marzysz o szpilkach to pamiętaj również o pantofelkach na zmianę. Idealne na weselną zabawę będą np. baleriny.

Przecież w tych butach masz przetańczyć całą noc, nie pozwól więc aby ból stóp Cię znokautował.

 

fotografia: VeryLuckyStar

 

 

4. Nieprzemyślane menu 

 

To jeden z podstawowych błędów, o którym często zapominamy mając nadzieję, że skoro płacimy fortunę od osoby to wszystko będzie dopilnowane. Nic bardziej mylnego!

Zamawiając catering w lokalu bardzo często wybieramy podstawowe dania, dobre dla "wszystkich". Mało kto pyta czy to menu będzie pasowało wszystkim weselnikom. Czy np. są wśród zaproszonych wegetarianie, weganie, lub osoby na diecie. To Wy musicie o tym pomyśleć, tak żeby odpowiednio ugościć Waszych gości.

Przecież macie prawo do skorygowania menu własnego wesela. Pamiętajcie! Głodny gość, to zły gość! Warto temu zapobiec :)

 

 

5. Brak profesjonalnej fryzury i make-up'u

 

Kiedy jak nie w dniu ślubu pozwolić sobie na taki luksus? To dzień w którym powinnaś czuć się pięknie i komfortowo!

 

źródło zdjęcia: ElianaKresa

 

 

6. Nie bawisz się na własnym weselu

 

To może być źle odebrane przez innych. Zatańcz z dziadkami, porozmawiaj z kuzynostwem, uśmiechnij się i przywitaj z każdym kogo wzrok spotka się z Twoim.  TO TYLKO JEDEN DZIEŃ I JEDNA NOC :)

 

 

7. Brak planu zdjęć z fotografem

 

Kolejny błąd, który może Ciebie kosztować sporo żalu. Kilka dni przed ślubem warto skontaktować się z fotografem i omówić listę fotografii, które Ci się marzą. Możesz przygotować listę, lub pokazać przykładowe zdjęcia znalezione w Internecie. Będziesz miała pewność, że w dniu ślubu nic mu nie umknie!

 

 

8. Nieprzemyślana muzyka 

 

Zastanówcie się przed podpisaniem umów, czy korzystniej dla Was będzie wynająć kapelę, czy DJ'a? Znacie własne preferencje muzyczne, wiecie przy czym bawi się Wasza rodzina, a przy czym najlepiej bawią się znajomi...

Czasami nieodpowiednio dobrany zespół może nie rozkręcić zabawy choćby stawał na głowie!

 

fotografia: Grzegorz Ciepiel

 

 

9. Brak podziękowań dla rodziców

 

Oni cicho i skrycie czekają na ten moment. Nie przegapcie go!

Sposobów na okazanie IM Waszej wdzięczności i miłości jest wiele. Sami doskonale wiecie co Ich ucieszy :)

 

źródło: SklepSlubny.Love

 

 

Zobacz także:

STYLIZACJE ŚLUBNE - JAK UBRAĆ SIĘ Z KLASĄ?

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź