Biały bukiet ślubny - zawsze na topie

Od prostych, skromnych, po fikuśne i ozdobne białe, monochromatyczne bukiety ślubne są idealnym rozwiązaniem na ślub o każdej porze roku.

fotografia: Paweł Traczyk FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 

Od prostych, skromnych, po fikuśne i ozdobne białe, monochromatyczne  bukiety ślubne są idealnym rozwiązaniem na ślub o każdej porze roku. Ponadto taki bukiet na pewno wpasuje się w styl ślubny jaki sobie obierzecie.

 

źródło: GIACOMO CONTI

 

 

Biały bukiet ślubny

 

 

Niektórym może się  wydawać, że wybór kwiatów do takiego jednokolorowego bukietu to pestka. Inni uważają je za mało wymagające i nieco przestarzałe. Nic bardziej mylnego! Te przecudne kompozycje za każdym razem udowadniają, że  w przypadku białego bukietu ślubnego „Mniej Znaczy Więcej!”

Białe piwonie, lilie, czy śnieżnobiałe róże to bukiety idealne dla romantyczek. Jeśli natomiast uważacie je za zbyt powszechne i codzienne to pomyślcie nad czystym bukietem z orchidei, tulipanów, hortensji, czy konwalii. Taki bukiet to klasyka, prostota i czyste piękno!

 

fotografia: Pudełko Wspomnień

 

fotografia: Adam Ludwik Photography

 

 

Istotnym faktem przy jednolitym bukiecie z białych kwiatów jest to żeby pooddzielać poszczególne pąki „białymi wypełniaczami” (ziołami, gałązkami, gipsówką, czy piórkami).

Taki zabieg sprawi ze bukiet będzie pełniejszy, a każdy kwiatowy pąk bardziej widoczny.

 

fotografia: LoveStory Wedding

 

fotografia: Malachite Meadow

 

 

Jeśli nadal wahacie się nad wyborem takiej wiązanki to musimy zapewnić Was, że z pewnością nie będziecie żałować tego wyboru nawet po latach, bo białe bukiety były, są i będę na topie! 

 

fotografia: Adam Ludwik Photography

 

fotografia: WhiteStory.pl

 

fotografia: VeryLuckyStar

 

 

Zobacz także:

KLASYCZNY ŚLUB. KILKANAŚCIE POMYSŁÓW, KTÓRE BĘDĄ WIECZNIE MODNE!

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź