Biżuteria dla księżniczek

Kiedy dopracowujesz swój ślubny look, pragniesz, by wszystko wyglądało idealnie. Wisienką na torcie stylizacji Panny Młodej jest biżuteria.

 

Jeśli planujesz swój ślub w królewskim stylu, pamiętaj, by dodatki także były na miarę prawdziwej księżniczki.

 

źródło: onewed.com

 

1. Olśniewające wiszące kolczyki

Księżna Kate miała na sobie wspaniałe wiszące kolczyki podczas swojego bajkowego ślubu. Jej biżuteria była zarówno elegancka jak i niepowtarzalna i idealnie komponowała się z zachwycającą suknią.

Kolczyki z białego złota, zdobione w podobnym stylu, pozwolą poczuć się wyjątkowo i dostojnie.

 

źródło: buzzfeed.com

 

2. Królewskie bransoletki

Powinny pasować ro reszty biżuterii i być odpowiednio subtelne (przy strojnej) lub wyrafinowane (przy prostej sukni).

Bransoletki zarówno subtelny i wyrafinowany. Gdy stawiasz na duże, widoczne kolczyki, zrezygnuj z naszyjnika lub kolii właśnie na rzecz bransoletki.

Świetnym wyborem dla Panny Młodej, której zależy na królewskim wyglądzie, będzie także bransoletka wykonana techniką sutaszu.

 

źródło:buzzfeed.com

 

3. Diadem

Kate swój diadem pożyczyła od nikogo innego jak Królowej Elżbiety II. Możesz iść w ślady prawdziwej księżnej i zdecydować się właśnie na taką ozdobę głowy.

Wybierz raczej delikatny diadem (tiarę) z kryształkami Swarovskiego, cyrkoniami lub perłami. Obecnie diademy nosi się do gładko zaczesanego koka bądź luźno rozpuszczonych włosów.

 

 

 

4. W jednym stylu

Biżuteria, zwłaszcza w tak wymagającym stylu królewskim, powinna być kompletem. Nie eksperymentujmy z różnymi odcieniami złota czy kamieni.

Takie eksperymenty są zarezerwowane dla stylizacji nowoczesnej lub etno. Tutaj musisz być wierna klasyce w najlepszym wydaniu. Nie zostawiaj też wyboru biżuterii na ostatnią chwilę. 

 

www.etsy.com

 

 

Zobacz także: 

JAK WYBRAĆ IDEALNE OBRĄCZKI?

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź