Cała branża ślubna w jednym miejscu - Targi Ślubne od A do Z

Kolekcje sukien, pokazy mody ślubnej, oferty lokali weselnych, aut do ślubu, stoiska z obrączkami, biżuterią – w jednym miejscu przyszłym małżonkom uda się zaplanować całą uroczystość!


Targi Ślubne? Ale po co?


Targi Ślubne organizowane są każdego roku w wielu miastach i cieszą bardzo dużym zainteresowaniem. Jesteście na etapie przygotować swojego ślubu i wesela? Zastanawiacie się gdzie wyprawić swoją uroczystość, na jaki styl się zdecydować? Wahacie się między DJ’em a zespołem? To idealna okazja, aby pomyśleć o wizycie na targach!

 

KALENDARZ TARGÓW ŚLUBNYCH

 

 

 

Pełen wachlarz inspiracji ślubnych


W danym dniu, na określonej powierzchni gromadzą się liczni wystawcy, którzy przedstawiają swoje usługi. Wy, jako uczestnicy, macie nieograniczony dostęp do każdego z nich. Możecie oglądać, przymierzać, a przede wszystkim pytać i porównywać kilka opcji w jednym miejscu i czasie. Poszczególne firmy prezentują inspiracje, który być może pomogą Wam wybrać konkretne produkty i usługi.

 

 

 


Na Targach Ślubnych– co powinno ucieszyć przyszłych Panów Młodych – jest m.in. możliwość zobaczenia z bliska samochodów weselnych. Będzie możliwość obejrzenia ich wnętrza, a także wejścia do środka. Będziecie mogli również przymierzyć obrączki – jeśli jeszcze nie wiecie na jaki model się zdecydować i jaki najbardziej do Was pasuje, ale również zobaczyć przykładowo udekorowane stoły z wykorzystaniem najnowszych trendów.

 

 


To wydarzenie to również wyjątkowa okazja, by degustować wielu smakołyków. Być może zaskoczy Was smak tortu weselnego, o którym wcześniej sami byście nie pomyśleli, a dostarczy Wam na tyle pozytywnych doznań smakowych, że to właśnie on zagości na Waszym weselu. 

 

 


Podczas wydarzeń targowych odbywa się wiele konkursów, w których nagrodami są m.in. główne usługi firm – bony na wymarzoną suknię ślubną lub garnitur Pana Młodego, wykonanie fryzury czy makijażu w dniu ślubu, sesje fotograficzne i wiele innych. Można także zdobyć wyjątkowe rabaty, które wystawcy przygotowują specjalnie na konkretne wydarzenie – nie spotkacie ich nigdzie indziej. 


Dla narzeczonych rozstawiają się także strefy urody i zdrowia. Tam Panna Młoda może wykonać swój próbny makijaż, manicure, fryzurę, poznać obecnie panujące trendy i zdobyć cenne kontakty. Na Targach Ślubnych mają również miejsce liczne warsztaty kreatywne oraz wykłady, które na pewno Was zainteresują.

 

 


Dodatkowe atrakcje sceniczne na targach ślubnych 

 

Największym zainteresowaniem podczas pokazów scenicznych cieszą się oczywiście pokazy mody ślubnej. To wspaniała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami, prezentowanymi przez modelki i modeli Biura Miss Polski. 
Pokazy barmańskie, pokazy tańca, prezentacje zespołów – to wszystko również tam zobaczycie. Może wpadniecie na dodatkową atrakcję „niespodziankę” dla gości lub zainspirujecie się układem lub piosenką na pierwszy taniec, a może wyjątkowo zachwyci Was zespół, który zagra właśnie na Waszym weselu? 

 

 


Dzięki tym licznym atrakcjom na Targach panuje wspaniały klimat. Czas przygotowań i wyborów to czas pozytywnych emocji. Na pewno będzie to dla Was miło spędzony dzień, który w mniejszym lub większym stopniu pomoże Wam w organizacji Waszego ślubu i wesela. 
Bezpośredni kontakt z usługodawcami
Na Targach Ślubnych w jednym miejscu obecna jest cała branża ślubno-weselna. Z jej przedstawicielami swobodnie można porozmawiać, znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania, a przede wszystkim otrzymać szczegółowe oferty czy zwyczajnie poradzić się specjalistów - to chyba największy plus wydarzenia.

 

 

 

Impreza nie tylko dla Pary Młodej


Tego typu wydarzenia to nie tylko dzień dedykowany Parze Młodej, ale również i ich bliskim – rodzinie i przyjaciołom. Zabierzcie ze sobą mamę, tatę, teściów, rodzeństwo, druhny, świadków, przyjaciół. Razem zbierzecie garść cennych informacji, nad którymi wspólnie w późniejszym czasie będziecie mogli debatować. Każdy będzie wiedział o czym mowa i będzie mógł wyrazić swoje zdanie, które pomoże Wam przy ostatecznych wyborach.
Jak wiecie, przed powiedzeniem sakramentalnego "tak" jest wiele spraw związanych z organizacją samego ślubu i wesela. Czas spędzony na Targach Ślubnych nie będzie straconym, wręcz przeciwnie. Zapoznacie się z licznymi ofertami, zdobędziecie namiary, a całość być może wykorzystacie w dalszych przygotowaniach. Z pewnością nie będzie nudno. 
Wymarzony ślub jest na wyciągnięcie ręki – nie przegap takiej okazji! 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź