WEDDING FASHION DAY

Zapraszamy na Wedding Fashion Day! weddingfashiondayJak to się zaczęło?

Wszystko zaczęło się w listopadzie 2017 roku. To wówczas, na jednym ze spotkań zrzeszenia firm ślubnych i eventowych Beautiful Moments Weddings and Events powstał pomysł zrealizowania eventu, który pokaże, w jaki sposób różni usługodawcy z różnych branż wspólnymi siłami mogą stworzyć wydarzenie na światowym poziomie.
Niestety, aby zrealizować wydarzenie było nas za mało. Stąd do współpracy przy organizacji wydarzenia postanowiliśmy zaprosić najlepszych usługodawców w regionie, a o wsparcie poprosić znanych ludzi ze świata mody, artystów i aktorów. Początkowo planowaliśmy, że wydarzenie będzie małe, jednak szybko nasze plany legły w gruzach, gdy coraz to większe firmy proponowały nam swój udział i wsparcie.
W ten właśnie sposób zrodził się Wedding Fashion Day, czyli największe wydarzenie modowe w branży ślubnej i eventowej w regionie kujawsko-pomorskim.

 

30 września 2018 r. godzina 19:00
Optimum Park, Fordońska 74 (wejście od strony Brdy)
Bilety dostępne naa wedingfashionday.evenea.pl

 

 


Pokazy mody ślubnej i wieczorowej!

Podczas Wedding Fashion Day zobaczycie autorskie pokazy mody dwóch znanych i cenionych w regionie projektantek.

Pierwsza z Nich to Kristola. Bydgoska projektantka mody ślubnej i wieczorowej, laureatka takich nagród jak „Odkrycie roku 2018” Magazynu Law Business Quality oraz zdobywca tytułu „Sprzedawca roku 2017” oraz “Butik roku 2017” Plebiscytu Gazety Pomorskiej.
Projektantka przez 6 lat tworzyła wraz z jednym z najlepszych polskich projektantów Michałem Starostem markę UFUFU, a ich kolekcje pokazywane były na najważniejszych wydarzeniach modowych w Polsce, takich jak: Sopot Fashion Days, Fashionable East Białystok, Gala Amber Look Trends and Styles, a także w Mediolanie, Barcelonie czy Essen.


Druga projektantka, której stylizacje będziecie mogli zobaczyć już 30 września 2018 roku to Patrycja Pardyka. Projektantka znana w kraju i zza granicą, której przepiękne stylizacje podbiją grono zgromadzonych gości podczas Wedding Fashion Day.
Każda z powstających w Jej pracowni sukien jest swoistym dziełem sztuki, niezależnie od stylu jaki prezentuje. Czy jest to wyszukana elegancja, barokowy przepych, słodki romantyzm lub skromna prostota, najistotniejsze jest by spełnić marzenia Panny Młodej i jednocześnie sprawić by była i czuła się piękna.
Choreografem pokazów mody będzie Jarek Szado!

 Jarek Szado (choreograf pokazów mody)

Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy świata mody. Reżyseruje pokazy zarówno polskich jak i zagranicznych projektantów i marek. Odkrywając wiele topowych modelek w Polsce, pierwsze kroki stawiały u Niego m.in. Ilona Felicjańska, Renata Gabryjelska, Anna Jagodzińska i Magdalena Frąckowiak oraz Olivier Janiak. Był autorem choreografii dla największych polskich projektantów i domów mody m.in. Arkadiusa, Gosii Baczyńskiej i Izabeli Łapińskiej. Jest także osobą, którą zagraniczne domy mody, takie jak Pierre Cardin, Nino Cerutti, Valentino, G.F.Ferre czy Ecsada wybierali na choreografa swoich pokazów w Polsce. Do Jego sukcesów można także zaliczyć prezentację kolekcji zagranicą, m.in. w Berlinie dla marki Orsay, czy w Atenach i St. Petersburg przy pokazach Teresy Rosati.
Gościem specjalnym i choreografem pokazów mody podczas Wedding Fashion Day będzie znany i ceniony Jarek Szado.W otoczce artystów!

Wyjątkowe wydarzenia wymaga wyjątkowej oprawy, dlatego do współpracy przy pokazach mody zaprosiliśmy dwójkę cenionych artystów:

Marcin Pesos Stachowiak (Pesos SaxFighter)

Jak sam o sobie mówi, urodził się w czasach, gdzie zima i lato były prawdziwymi porami roku. Gra na saksofonie tenorowym, altowym, sopranowym oraz ewi.
Do dnia dzisiejszego występował w Niemczech, Austrii, Irlandii, Szwecji, Słowacji, Hiszpanii, Italii, Rosji, Ukrainie, Holandii, Danii czy Tajlandii. 
Jako jeden z pierwszych na początku roku 2000r. zainicjował Live Act’y do muzyki house, w której obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubowych saksofonistów w Polsce. Wiele wydań muzycznych (w tym “Mr Zoob ft. Jazzowski - Kawałek podłogi”) zaprocentowało zapraszaniem na największe imprezy klubowe w Polsce, m.in. Sunrise Festival, After party of Sunrise, Euforia Dźwięku, czy Electrocity. Jest Laureatem Festiwalu Opole Debiuty i Festiwalu Piosenki Aktorskiej w Krakowie.
W tematyce ślubnej i eventowej ma dużo do... zagrania, gdyż na co dzień ściśle współpracuje z firmą Art and Show, z naszego regionu.
Podczas Wedding Fashion Day, zagra dla Was jeden z najlepszych saksofonistów w Europie, Pesos SaxFighter.

 

 Artur Caturian (artysta/wokalista)

Już od najmłodszych lat kochał śpiewać i właśnie ze śpiewem związał swoje życie. Jest w połowie Ormianinem i w połowie Polakiem, co niewątpliwie jest pozytywnym dodatkiem (szczególnie dla płci pięknej) do przepięknego głosu, który ciężko opisać.
Gościem specjalnym i artystą, który sprawi, że od śpiewu poczujecie dreszcz na ciele będzie finalista "Bitwy na głosy", Artur Caturian.
After party z ekspertami z branży!
Podczas Wedding Fashion Day zadbaliśmy o to, abyście mogli w miłej atmosferze porozmawiać z najlepszymi usługodawcami ślubnymi i eventowymi z województwa kujawsko-pomorskiego.
To nie wszystko, to właśnie podczas przerwy będziecie mogli napić się drinka, skonsumować lody tajskie, pyszne ciasta czy wytrawną przekąskę, a także napić się wyjątkowo pysznej kawy.

 30 września 2018 r. godzina 19:00
Optimum Park, Fordońska 74 (wejście od strony Brdy)
Bilety dostępne naa wedingfashionday.evenea.pl

 Wyjątkowa Prowadząca!

Anna Korcz (aktorka)

Jest znaną i cenioną aktorką, która wcieliła się m.in. w role w serialu "Na Wspólnej", a także zagrała wiele filmowych ról m.in. w filmach "Operacja Samum", "Ryś", "Ja wam pokażę", "Dzieje mistrza Twardowskiego". Obecnie współpracuje z Teatrem 6. piętro, Teatrem Kamienica, Teatrem Mapa Wrażeń we współpracy z Teatrem Imka.
Ślubna i eventowa tematyka nie jest jej obca. W odległości 40 km od Warszawy, w Pomiechówku prowadzi swoje Zacisze. Właśnie tam, w odosobnionym i przestronnym miejscu o wysokich walorach estetycznych, wśród bogatej zieleni parku krajobrazowego, nad rzeką Wkrą organizuje przyjęcia i wesela, które zachwycają najbardziej wymagające gusta.
Prowadzącą Wedding Fashion Day będzie Anna Korcz.

 To nie wszystko! Gość SPECJALNY!

Michał Starost (projektant)

Podczas Wedding Fashion Day będzie z nami jeden z najbardziej wszechstronnych i uznanych polskich projektantów mody, który obecnie obszywa cały świat.
Trójmiejski projektant mody, producent i reżyser pokazów mody współpracujący z dziennikarzami i prezenterami BBC, CNN, a także z wieloma znamienitymi nazwiskami świata polityki, biznesu i estrady, m.in. Kasią Kowalską, Patrycją Markowską, Dodą, Anną Wyszkoni, Moniką Richardson, Jackiem Łągwa, Haliną Mlynkovą, Jose Cura, Grażyną Torbicką, Ewą Ewart, Grażyną Paturalską, Alec Sun Drae, Big Cyc, Czerwonymi Gitarami i wieloma innymi nazwiskami.
Tworzy kreacje erotyczne, prowokujące... Szyje kostiumy teatralne, stroje sceniczne, suknie balowe. Praca to jego pasja. Zamiast biegać po bankietach woli rozmawiać z klientkami w swojej pracowni.
Pierwsze stylizacje szył w Sopocie i Londynie, gdzie miał swoje atelier. Jego kolekcje pokazywano na całym świecie, między innymi w: Madrycie, Barcelonie, Wiedniu, Sankt Petersburgu, Brukseli, Helsinkach, Chicago i New Dehli. Jego kolekcje prezentowano wśród największych nazwisk świata mody - podczas Tygodnia Mody w Budapeszcie kolekcja „Magia” prezentowana była wraz z pudrową kolekcją haute-couture Johna Galliano i linią haute-couture Dior’a. 
Ceniony za indywidualne podejście. Tworzy kreacje podkreślające nie tylko piękno kobiet, ale i ich charakter. Potrafi odkryć w kobietach co najpiękniejsze.
Gościem SPECJALNYM podczas Wedding Fashion Day będzie Michał Starost. Sponsor główny wydarzenia:

Nie ukrywamy, sponsorzy się postarali i to bardziej niż sobie wyobrażaliśmy. Od sponsorów głównych mamy dla Was:
dwa noclegi w Herbarium Hotel & Spa, dla dwóch osób ze śniadaniem;
BMW na weekend od Dealer BMW Dynamic Motors;
diament o dużej wartości od Gemso Sp. z o.o. (producent brylantów).

Ponadto od pozostałych sponsorów mamy dla Was nagród i voucherów o wartości przekraczającej 80 tyś. zł. Każda wchodząca osoba na wydarzenie otrzyma od nas Voucher o wartości 300 zł do wykorzystania u dowolnego usługodawcy obecnego podczas Wedding Fashion Day!

30 września 2018 r. godzina 19:00
Optimum Park, Fordońska 74 (wejście od strony Brdy)
Bilety dostępne naa wedingfashionday.evenea.pl


Zapraszamy na Wedding Fashion Day!
#weddingfashionday

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź