Cera jak marzenie

Twoja skóra jest jak płótno, na którym powstanie obraz – makijaż. Jednak nawet najbardziej uzdolniona wizażystka nie pomoże ci, jeśli będzie ona w okropnym stanie..

fotografia: THE SHOTS OF LOVE

 

Twoja skóra jest jak płótno, na którym powstanie obraz – makijaż.

Jednak nawet najbardziej uzdolniona wizażystka nie pomoże ci, jeśli będzie ona w okropnym stanie. Co więc powinnaś robić? Zadbać o nią wcześniej.

Najlepiej dużo, dużo wcześniej. Zainspiruj się nowymi trendami w pielęgnacji i do dzieła!

 

 

Dobre kosmetyki to podstawa 

 

Przede wszystkim powinnaś wprowadzić zmiany w makijażu codziennym.

Lansowanie kosmetyków mineralnych to nie sprytny chwyt marketingowy, a rzeczywiste dobrodziejstwo natury, z którego warto zacząć korzystać. Tego typu kosmetyki nie tylko pozwolą ci na zrobienie trwałego makijażu, ale też wykazują właściwości lecznicze i wspomagające gojenie się "niespodzianek".

Pamiętaj o codziennym demakijażu. Celebruj tę czynność z ogromnym pietyzmem. Wklepuj krem na noc i pod oczy.

Pamiętaj, tutaj liczy się systematyczność!

 

 

Jesteśmy tym, co jemy!

 

Tak głosi stara prawda. Tak, nie mniej ważne od wklepywanych kosmetyków jest to, co jesz, czym odżywiasz skórę od wewnątrz.

Uważasz, że wizyty u dietetyka to przesada? Błąd! To, ile spożywasz owoców i warzyw, ile wody pijesz ma ogromny wpływ na to, jak wyglądasz.

Idealnie gładka cera to wiele pracy. Może więc warto udać się do specjalisty? Urodę pielęgnować należy wszystkimi dostępnymi "kanałami", nie zapominaj o odpowiednim odżywianiu komórek twojej skóry.

 

fotografia: Lucjan Wójcik Fotografia

 


Kobieta na co dzień powinna dbać o swój wygląd i cerę.

Niemniej wyznaczona data ślubu to dobry bodziec do działania!

Panny młode muszą więc się zmobilizować – zwłaszcza, jeśli nie mają ochoty na „tony” pudru i różu dla zamaskowania mankamentów!

Naturalna panna młoda jest przepiękna! Pamiętajcie o tym!

 

 

Zobacz także:

OSIĄGNIJ IDEALNE KSZTAŁTY DO TWOJEJ SUKNI

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź