Co podarować rodzicom na podziękowanie na weselu?

Podziękowanie rodzicom podczas wesela to niezwykle symboliczna i wyjątkowa chwila. Sprawdź jaki wyjątkowy prezent można Im ofiarować!

 

Urodziny, święta, ważne uroczystości – prezenty lubimy dawać sobie z przeróżnych powodów, a czasem nawet bez okazji. Dlaczego w ogóle to robimy? Co jest dla nas ważniejsze i przyjemniejsze – przyjmowanie prezentów, czy może ich dawanie? Jak się okazuje, odpowiedź na to pytanie wcale nie jest oczywista. Jedno jest pewne – zawsze chcemy, aby prezent, który ofiarujemy, był wyjątkowy. A jeśli jest to tak wyjątkowa okazja, jak ślubu, zależy nam również, aby prezent przez długie lata przypominał o tej pięknej chwili. 

 

 

Dlatego też narzeczeni tak długo poszukują np. prezentów na podziękowanie rodzicom podczas wesela /lub też przed/, gdyż jest to niezwykle symboliczna i wyjątkowa chwila.
Odpowiedzią na potrzebę znalezienia niestandardowych prezentów na tak wyjątkowe okazje jest pomysł wykorzystania drzewek w formie eleganckich podarunków. Taki pomysł przyświecał idei powstania sklepu internetowego www.podarujdrzewko.pl. Najważniejszym aspektem całej koncepcji jest możliwość spersonalizowania etykiety, kartki czy tabliczki, dołączonej do drzewka wybranego dla bliskiej osoby - w zależności od okoliczności - urodzin, ślubu czy rocznicy. Drzewka pochodzą ze szkółek oraz od cenionych dostawców. Do klientów przesyłane są z wykorzystaniem autorskiego sposobu pakowania, co sprawia, że w czasie transportu pozostają dokładnie chronione przed uszkodzeniami.

Na stronie sklepu jest 14 różnych drzewek do wyboru /do ogrodu, na balkon lub do domu/, w opakowaniu PREMIUM lub w Tubie, każde o innej, wyjątkowej symbolice. Na podziękowanie rodzicom można wybrać np zestaw PREMIUM z Jabłonią Duo /dwie odmiany jabłek połączone na 1 drzewku, jako piękna analogia 2 osób tworzących związek, a jabłoń do tego symbolizuje miłość, płodność, obfitość, piękno, mądrość, wiedzę, nieśmiertelność/.

 

 

E-sklep www.podarujdrzewko.pl prowadzi sprzedaż detaliczną, w przypadku masowych zamówień dla firm czy agencji eventowych firma przygotowuje indywidualne wyceny.

 

 

www.podarujdrzewko.pl

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź