Co Twój horoskop mówi o Twoim ślubie w 2018 roku?

Sprawdź co gwiazdy przygotowały dla Ciebie w tym ważnym dniu!

źródło: Białe Kadry

 

Jeśli wychodzisz za mąż w 2018 roku, prawdopodobnie masz już wiele kwestii przemyślanych. Nie przeszkadza to jednak w sprawdzeniu, co gwiazdy przygotowały dla Ciebie w tym ważnym dniu. 

 

Baran

Nie bój się niekonwencjonalnie planować ślubu w 2018 roku. Nadchodzące wydarzenie powinno być naprawdę Twoje i pozostawać w zgodzie z Twoimi własnymi przekonaniami.

 

źródło: Whitedressphoto

 

 

Byk

Z sprawą ślubu na horyzoncie, będzie to szczęśliwy rok Panny Młodej spod znaku byka. Podczas gdy planety Tobie sprzyjają, jest kilka rzeczy, które symbolizują coś jeszcze głębszego. Może Ty i Twój partner sami przygotujecie treści przysiąg albo zabierzecie głos i wyznacie sobie coś w trakcie wesela?

 

źródło: Joanna Jaskólska

źródło: Dream Eye Studio

 

Bliźnięta

Dla bliźniąt opiekuńczą planetą jest Uran. Horoskop zdradza, że Twój ślub będzie wyjątkowy, jeżeli tylko postawisz na nieograniczoną niczym rozrywkę.

 

źródło: Adam Ludwik Photography

 

Rak

Dostaniesz małe wskazówki od Jowisza. Zostaw stres i baw się dobrze z całym procesem planowania. Pamiętaj, że to święto i właśnie to powinnaś robić: świętować.

 

źródło: Love Story Wedding

źródło: WedLight Story

 

Lew

Lwy powinny skupić się na rodzinie. Dlatego skoncentruj swoją energię na znalezieniu szczęśliwej równowagi pomiędzy pomocnymi i wtrącającymi się teściowymi. 

 

źródło: M.M Rudiak Photography

źródło: Grzegorz Golik

 

Panna

Jako zorientowana na szczegóły Panna Młoda, skoncentruj się na przygotowaniu zaproszeń swoich marzeń. Nie oszczędzaj na tym, a efekt Cię zaskoczy.

 

źródło: Slawomir Janicki

źródło: Julia Molner

 

Waga

Gwiazdy wiedzą, że wagi uwielbiając wesela z pompą! Jednak w tej chwili wydasz na to dużo pieniędzy. Zamiast tego pomyśl o przyszłości, którą chcesz mieć i zaoszczędź na to parę groszy. Inwestycja Ci się opłaci.

 

 

źródło: Wojciech Gruszczyński

 

Skorpion

Wiadomość od gwiazd dla skorpionów jest ekscytująca: to jest Twój moment, by błyszczeć. Skoncentruj swoją energię na znalezieniu idealnej sukni ślubnej. Powinna być elegancka, nieco sexy i oszałamiająca!

 

źródło: Białe Kadry

 

 

Strzelec

Panny Młode spod znaku strzelca powinny nieco odpuścić sobie planowanie ślubu, a zamiast tego wybrać naprawdę ekscytujący, egzotyczny miesiąc miodowy.

 

źródło: Z parą do Ślubu

źródło: KR Foto

 

Koziorożec

Zajęta, zajęta i zajęta – taka jest Panna Młoda spod znaku koziorożca. Nadszedł więc czas, aby się odciążyć. Za dużo aktywności w głowie wcale nie musi przełożyć się bowiem na efekt finalny.

 

źródło: Rituals Foto

źródło: B&W Usługi Fotograficzne Marcin Łabędzki

 

Wodnik

Nie możesz się zdecydować, gdzie urządzić swój wielki dzień? Myśl poza schematami. Wodnik to niekonwencjonalny znak i takiego też miejsca na swoje wesele powinnaś szukać.

 

źródło: Bauaban Fotografia

źródło: Patrycja & Łukasz - Duet Fotografów Ślubnych

 

Ryby

Ślub i wesele! To hasło dla Ciebie. Ciesz się życiem z ukochaną osobą w świecie pełnym miłości i baw się z najbliższymi. Nie powinnaś się martwić. To Twój rok i nigdy go nie zapomnisz.

 

źródło: LM Foto

źródło: DexLab

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź