Co twój znak zodiaku mówi o twojej idealnej randce?

Oto, co twój znak zodiaku mówi o idealnym scenariuszu twojej randki... z przymrużeniem oka

fotografia: Łapacze Wspomnień

 


To twojarandka  - w jaki sposób spędzicie ją ty i twój partner? Jeżeli czujecie się zablokowani pod względem pomysłów, popatrzcie w gwiazdy.

Oto, co twój znak zodiaku mówi o idealnym scenariuszu twojej randki.

 

fotografia: Kamil Błaszczyk

 

 

Polskie randki


Baran

Masz dużo energii i masz tendencje do czerpania z życia pełnymi garściami. Jeżeli chodzi o randkę potrzebujesz kilku opcji. Może koncert w podziemnym klubie? Żyjesz dla konkurencji, więc nie zapomnijcie wykupić biletów VIP.


Byk

Tak naprawdę nie przekonujesz się  łatwo do nowych rzeczy. Idealną wieczorną randką dla ciebie, byłby seans filmowy na własnej kanapie ze sprawdzonym filmem widzianym już 100 razy i popcornem.

 

fotografia: LM Foto

 

 

Bliźnięta

Nowy bar z oryginalnymi koktajlami w mieście to miejsce, do którego z pewnością musisz się udać. Masz wspaniałe umiejętności komunikacyjne, dzięki którym ominiesz każdego bramkarza bez żadnego problemu. A dzięki swoim zdolnościom do przystosowania się do prawie każdej sytuacji, w barze zasiedzicie się do późnych godzin nocnych.

 

Rak

Bądź w kontakcie ze swoją emocjonalną stroną – wybierzcie się na wieczorek poezji lub przegląd filmów niezależnych. Zacznijcie swoją noc od małych, kameralnych aktywności i tym sposobem utorujcie sobie drogę do romantycznej kolacji.

 

fotografia: B&W PHOTOGRAPHY

 

 

Pomył na randkę

 

Lew

W życiu nie unikasz blasku fleszy, prawda? Cóż, zaplanuj randkę, na której poczujesz się jak gwiazda. Klub z latynoskimi rytmami jest idealny dla ciebie, bo to właśnie na ciebie skierowane będą wszystkie oczy.

 

Panna

Czasami jesteś nadmiernie samolubna, dlatego pozwól tym razem swojej randce zdecydować co będziecie robić. Albo lepiej pokaż, że świetnie słuchasz i zaoferuj swojemu facetowi zabranie go do ulubionej restauracji, a na deser zamów lody o smaku, o którym wspominał on kilka tygodni temu.

 


Waga

Swoje plany musisz podzielić na kilka kategorii: klasyczną restaurację, czy brazylijski steakhouse. Jesteś dość niezdecydowana, więc powinnaś mieć możliwość wyboru jednego rozwiązania spośród kilku. Opowiedz swojemu partnerowi wcześniej o swoich planach, dzięki czemu on będzie mógł także podać ci pewne sugestie.

 

Skorpion

Potrzebujesz czasu na długą, owocną rozmowę. Chcesz dogłębnie przeanalizować swój związeki swoje najgłębsze uczucia dotyczące… niemalże wszystkiego. Od razu wybierzcie miejsce, które sprzyja długiej, wygodnej konwersacji.

 

Sesja narzeczeńska w domu slubnaglowie.pl

fotografia: Łapacze Wspomnień

 

 

Super randka

 

Strzelec

Ty nigdy nie tracisz energii, dlatego dla ciebie są przewidziane wszystkie nocne rozrywki. Łyżwy, kręgle, laser tag – to miejsca stworzone wręcz dla ciebie. W twoim przypadku z pewnością musi się dużo dziać i musi być intensywnie.

 

Koziorożec

Lubisz mieć wszystko ustalone i spontaniczne wypady z pewnością nie są dla ciebie. Niezależnie od tego, czy jest to ścianka wspinaczkowa, czy zlot miłośników gotowania, wolisz do każdego wspólnego wyjścia wcześniej się przygotować. Inaczej możesz się nagle rozchorować.


 

Wodnik

Uwielbiasz sportową rywalizację i doping. Niekoniecznie musisz wybierać się na mecze najbardziej sławnych drużyn. Często jesteś miłośnikiem lokalnych zespołów i to właśnie je bardzo chętnie zobaczysz podczas sportowej randki.

 

Ryby

Nocny chłód to nie to, co zalecał ci lekarz? Wolisz intymne zbliżenia emocjonalne? Możecie więc pominąć wyjściową randkę i po prostu wybrać noc z winem w swoim towarzystwie.

 

fotografia: Paweł Nożyński

 

A jaki jest Twój przepis na randkę idealną?!

 

zobacz także: 

JAK ZATRZYMAĆ SWOJĄ MIŁOŚĆ? KILKA PORAD DLA MŁODEJ PARY

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź