Długie, rozpuszczone włosy

O fryzurach dla pań o długich, pięknych włosach. Kilka podpowiedzi, jak sprawić, aby stały się one największym atrybutem ślubnej stylizacji.

fotografia: LoveStory 

 

Dziś o alternatywie dla ślubnego koka i innych wymyślnych konstrukcji fryzjerskich. O fryzurach dla pań o długich, pięknych włosach. Kilka podpowiedzi, jak sprawić, aby stały się one największym atrybutem ślubnej stylizacji.

Długie rozpuszczone włosy nie wymagają skomplikowanych zabiegów, splotów, dziesiątek wsuwek i tapirowania.

Ale wybór takiej fryzury nie oznacza całkowitej rezygnacji z profesjonalnej usługi fryzjerskiej. Jeżeli zdecydujecie się na swobodnie opadające na ramiona fale lub proste pasma, niezbędne będzie staranne przygotowanie: wygładzenie, nabłyszczenie prostych włosów lub ujarzmienie i podkreślenie skrętu loków.

W każdym przypadku istotną kwestią jest odpowiednia wcześniejsza pielęgnacja włosów. Porozpieszczajcie więc je maskami, odżywkami, odpowiednim czesaniem, a tego dnia odwdzięczą się wam, naturalnie podkreślając waszą urodę.

 

fotografia: Koronki iwogg

 

 

Włosy proste do ślubu

 

Ich największą wartością jest blask i zdrowy wygląd. Proste, lśniące pasma, wygładzone wcześniej prostownicą lub na szerokiej szczotce, staną się największą ozdoba panny młodej.

Tak naprawdę nie potrzebują dodatków, wystarczy odpowiednia pielęgnacja i utrwalenie fryzury kosmetykami, które ich nie skleją i nie obciążą. Pamiętajcie o podcięciu rozdwajających się końcówek, które przy prostych gładkich włosach są wyjątkowo widoczne.

Jeżeli obawiacie się, że kosmyki włosów wokół twarzy będą przeszkadzały wam, "wchodziły na twarz", rozważcie delikatne upięcie zebranych pasm z tyłu głowy. Jest to również idealne rozwiązanie dla zamocowania welonu.

 

fotografia: Bauaban Fotografia

 

 

Lekki skręt 

 

Jeżeli na codzień nosicie proste włosy, w tym dniu możecie zapragnąć dać im wyjątkowy wygląd.

Świetnym rozwiązaniem może stać się delikatne podkręcenie ich od połowy długości lub na końcach. Ponadto, ozdobienie fryzury stroikiem, lub fascynatorem stworzy wyrafinowaną, elegancją stylizację. Wianki, delikatne wsuwki z florystycznym motywem dadzą efekt romantyczny, subtelny.

 

fotografia: JAMSTUDIO Photography

 

 

Burza loków do ślubu

 

Właścicielki naturalnie skręconych włosów mogą wykorzystać swój atut i postawić na ozdobę w postaci kaskady loków.

Żeby jednak fryzura nie przypominała "gniazda os", warto zadbać o odpowiednie przygotowanie pasm, tak, aby skręt był uładzony, nieprzypadkowy. 

 

fotografia: Paweł Traczyk FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 

 

Zobacz także:

SCENARIUSZ ŚLUBNO-WESELNY

 

 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź