Do ślubu w sukni Agaty Młynarskiej!

Telewizja TLC i Fundacja Rak’n’Roll – wygraj życie! ogłaszają wyjątkową akcję wspierająca kobiety chore na raka.

 

Marzysz o tym, aby Twoja suknia ślubna była najpiękniejsza i inna niż wszystkie? W dniu ślubu chciałabyś wyglądać jak Gwiazda z pierwszych stron gazet? Chętnie oddałabyś się w ręce projektantki, która specjalnie dla Ciebie stworzyłaby niepowtarzalną i skrojoną idealnie na twoją miarę kreację? 

Już od dziś masz na to szansę! Telewizja TLC  i  Fundacja Rak’n’Roll– Wygraj Życie! poszukują dziewczyny, która pójdzie do ślubu w sukni Agaty Młynarskiej. Wyjątkowa kreacja dyrektor TLC zostanie poddana zjawiskowej metamorfozie, spełniającej marzenia przyszłej panny młodej, przez Magdalenę Sochę-Włodarską – projektantkę i ekspertkę programu „Sposób na suknię”. 

Dochód z jej sprzedaży zasili konto Fundacji Rak’n’Roll – Wygraj Życie! i pomoże wesprzeć kobiety, które na co dzień borykają się z chorobą nowotworową.

 


 
Agata Młynarska – znana i ceniona dziennikarka telewizyjna, a obecnie dyrektor rozwoju TLC od wielu lat angażuje się w akcje charytatywne. Współtworzyła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Aktywnie działa na rzecz tworzenia rodzinnych domów dziecka, a także wspiera kobiety walczące z nowotworem. Dlatego to już nie pierwszy raz, kiedy zdecydowała się wspomóc działanie Fundacji Rak’n’Roll – Wygraj Życie! założonej przez Magdalenę Prokopowicz. 

W 2011 roku zlicytowała na jej cele swoją ukochaną suknię wysadzaną 17 tys. kryształków Swarovskiego. Teraz czas na coś jeszcze bardziej wyjątkowego!  „Nie ma piękniejszej sukni niż ta, w której kobieta czuła się najszczęśliwsza na świecie. Tym bardziej, kiedy to uczucie trwa po dziś dzień. Mój ślub był bardzo intymny, a suknia pełna prostoty i dziewczęcości.

Dziś ten symboliczny kawałek mojego wielkiego szczęścia chcę przekazać po to, aby innym, zwłaszcza tym potrzebującym wsparcia i pomocy w ciężkiej chorobie, żyło się lepiej” - mówi Agata Młynarska. „Październik to ważny miesiąc – miesiąc walki z rakiem piersi. Dlatego zdecydowałam się oddać swoją suknię w ręce naszej fenomenalnej i nieziemsko zdolnej projektantki, Magdaleny-Sochy-Włodarskiej. Po to, aby przerobiła ją pod dyktando przyszłej panny młodej, która kupując ją, zasili konto Fundacji Rak’n’Roll – Wygraj Życie!, działającej na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka. Kontynuując tym samym to, co ja właśnie zaczęłam – dzieląc się swoim szczęściem z tymi, którzy bardzo tego potrzebują”  – dodaje dyrektor rozwoju TLC.

 

 


Magdalena Socha-Włodarska, która zajmie się przerobieniem sukni Agaty Młynarskiej według marzeń i oczekiwań nowej właścicielki, jest projektantką i ekspertką nowego programu TLC „Sposób na suknię”. W branży ślubnej jest szerzej znana jako założycielka WARSAW POET, wcześniej połowa duetu MOONS, słynącego z niesztampowych sukien ślubnych i nie tylko. 
Szlachetne wykonanie, najlepszej jakości materiały, dbałość o szczegóły i projekty szyte na miarę to jej znak rozpoznawczy.
Projektantka słynie z alternatywnej estetyki ślubnej. Jej suknie to prawdziwe dzieła sztuki, które charakteryzuje zmysłowa prostota, harmonia i elegancja. 

 

 

projekt

Projekt sukni Agaty Młynarskiej wykonany przez Magadalenę Sochę-Włodarską

 

 

Szkic sukni slubnej Magdalena Socha -Wlodarska

 

Akcja charytatywna telewizji TLC  i  Fundacji Rak’n’Roll – Wygraj Życie! startuje 2 października. 
Panny młode, które chciałyby pójść do ślubu w sukni Agaty, stworzonej na nowo przez Magdę, powinny wysłać swoje zgłoszenie do 14 listopada na adres:

sposobnasuknie@raknroll.pl


W wiadomości należy zawrzeć: imię, nazwisko, dane kontaktowe i krótką informację o sobie, planowanym ślubie, a także o budżecie, jaki zakładany jest na suknię. O wyborze panny młodej, dla której Magda przygotuje autorski projekt na bazie sukni Agaty, a następnie uszyje go według swojego pomysłu, zdecyduje wysokość zadeklarowanej kwoty. 
Suma zostanie w całości przekazana na konto Fundacji Rak’n’Roll – Wygraj Życie! i będzie stanowić pomoc dla chorych na raka. 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronach:  tlcpolska.pl  i  raknroll.pl 

 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź