"Drogi Mikołaju..." - lista życzeń panny młodej

Przygotowujące się do ślubu i wesela “panny na wydaniu” z pewnością mają wiele pragnień do spełnienia. Spróbujmy zebrać dziś te najważniejsze i z gorącą prośbą wysłać w niebo, wierząc w moc dobrej wróżby.

foto via: Oxbow Country Estate

 

Mamy Mikołajki, za chwilę święta, idealny czas na spisanie listy życzeń, które jak w żadną inną porę roku mają szansę być wysłuchane ;)

Przygotowujące się do ślubu i wesela “panny na wydaniu” z pewnością mają wiele pragnień do spełnienia. Spróbujmy zebrać dziś te najważniejsze i z gorącą prośbą wysłać w niebo, wierząc w moc dobrej wróżby.

 

slub wesele planowanie

Źródło: flickr.com

 

“Drogi Mikołaju…”

Spraw, abym w dniu mojego ślubu wyglądała najpiękniej w życiu. Aby suknia idealnie podkreślała moje kształty - jeżeli da radę, poproszę 3 centymetry z bioder przesunąć w okolice biustu;)

 

JAK SCHUDNĄĆ PRZED ŚLUBEM?

 

Błagam też o cerę bez niespodzianek i włosy zdyscyplinowane jak u Jennifer Aniston. Świetnie byłoby, gdyby makijaż nie spłynął w połowie imprezy, a pięknie utrzymał sie do białego rana.

 

CERA JAK MARZENIE

 

Źródło: pinterest.com / Gali Karten Bridal Couture

 

Poproszę o dodatkową porcję silnych nerwów, abyśmy oboje przetrwali czas przygotowań: szukanie fotografa, załatwianie cateringu, przesłuchania zespołów. Byłoby również idealnie, gdyby rodzice zaakceptowali nasz plan bezdyskusyjnie, a ewentualne pertraktacje przyjęły łagodną formę rozmowy. Niech nasz ślub i wesele będą dla nich źródłem wzruszeń i radości, a nie stresu i kłótni.

 

ONI CHCĄ BALU, MY - ŚLUBNEGO OBIADU

 

Żelazny pancerz przyda się również w dniu ślubu. Mogę ryczeć przed ołtarzem (proszę tylko - bez rozmazanego tuszu!), ale nie chcę powiększać grona zestresowanych “Uciekających panien młodych”...

 

MAKIJAŻ ŚLUBNY OKIEM FOTOGRAFA

 

Źródło: pinterest / suknia: Liz Martinez

 

Drogi Mikołaju, wiem, że masz kontakty na samej górze. Być może uda ci się zabukować dla mnie najpiękniejszą, bezdeszczową, bezwietrzną pogodę na dzień mojego ślubu? Nie musi być przesadnie gorąco, ważne żebym ani nie zmarzła, ani nie zgrzała się w mojej ślubnej kreacji.

 

JAK SPRAWIĆ, BY DESZCZ NIE ZEPSUŁ WASZEGO DNIA?

 

Ach, pierwszy taniec! Wiesz przecież, że mój ukochany niekoniecznie dobrze wypada na parkiecie. Strasznie stresuje go nasz pierwszy walc.

Dodaj mu wiary w siebie, rozplącz nogi i ponieś nas po sali (a weselnikom wpuść do oczu kilka kropel łez wzruszenia).

 

PIERWSZY TANIEC?! RATUNKU!!!

 

Źródło: instagram / eleonorabrunaccidivaio

 

No tak, goście, byłoby rewelacyjnie, gdyby wyszli z naszego przyjęcia zadowoleni, z uśmiechami na ustach i świetnymi wspomnieniami pod wspólnym tytułem: “Najlepsze wesele, na jakim byliśmy!”.

 

4 RZECZY, KTÓRYCH GOŚCIE WESELNI ZDECYDOWANIE NIE LUBIĄ

 

Poprzednia prośba stworzyła następną. Błagam, aby kucharze nie zawiedli i obyło się bez kulinarnych wpadek typu: przesolony rosół, gumowe mięso, mdła sałatka.

 

KILKA ZASAD JAK UŁOŻYĆ MENU WESELNE?

 

Proszę również o udany występ zespołu muzycznego, który w umiejętny sposób poprowadzi zabawę.

 

ZABAWY NA WESELU – JAK TO UGRYŹĆ?

 

foto: pinterest / josiahhassler.com

 

 

Bardzo staramy się, żeby aranżacja weselnej sali spodobała się gościom i była spójna z klimatem całej uroczystości. Mamy też nadzieję, że dodatkowe atrakcje będą ciekawe i zaskakujące. Da sie coś zrobic w tym temacie? ;)

A tak na koniec, to chcę ci powiedzieć, że wszystko, co powyżej jest mniej ważne od ostatniego życzenia. Proszę, aby ten dzień i reszta mojego życia z ukochanym upłynęły w cudownej, pełniej szczęścia i miłości atmosferze. Resztę postaramy się załatwić sami :)

 

7 NAWYKÓW SZCZĘŚLIWEJ PARY

 

Źródło: pinterest / vestidoslindosatelier.tumblr.com

 

 

 

PS. Jeszcze parę drobnostek: żadnych wywrotek, katarów, złamanych paznokci, oczek w pończochach i plam na krawacie... Obiecuję, że będę grzeczna ;)

Dorzuciłybyście coś do tej listy życzeń?  Śmiało, uwierzcie w siłę marzeń i samospełniających się przepowiedni! Myślcie pozytywnie, POWODZENIA!

 

KOPERTA Z PIENIĘDZMI KONTRA KLASYCZNY PREZENT ŚLUBNY

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź