Fioletowe bukiety ślubne - najgorętsze trendy

O fioletowych dekoracjach już wspominaliśmy, teraz nieco podpowiedzi dla przyszłych pań młodych planujących fioletowe dodatki do swojej kreacji ślubnej.

fotografia: Zuzanna i Marcin Karetta

 

Fiolety są bardzo popularnym kolorem przewodnim stylizacji ślubnych i weselnych aranżacji. Różne nasycenie  tej barwy - od delikatnych lawendowych odcieni, przez ciepły ametyst, po intensywne purpury - daje wiele możliwości stylizacyjnych.

O fioletowych dekoracjach już wspominaliśmy, teraz nieco podpowiedzi dla przyszłych pań młodych planujących fioletowe dodatki do swojej kreacji ślubnej.

 

MAJOWY ŚLUB O ZAPACHU BZU

 

Najważniejszym z atrybutów panny młodej jest bukiet i to jemu poświęcona jest ta notka.

Jakie kwiaty najlepiej prezentować się będą w fioletach? Wybrać jeden, czy pomieszać gatunki w jednej kompozycji? Postawić na wiązankę monochromatyczną, czy rozbić fiolet innym kolorem?

Mamy nadzieję, że wybrane zdjęcia bukietów ślubnych w odcieniach fioletowej barwy dostarczą wam inspiracji i rozwiążą dylematy :)

 

RADIANT ORCHID - PROMIENNY FIOLET

 

SYLWIA I ŁUKASZ - Adam Ludwik Photography

 

 

Ciemny fiolet

Ciemniejsze zestawienia z nasyconych, zdecydowanych odcieni fioletu, w połączeniu z bordo, indygo, purpurą to przepis na elegancki, dostojny bukiet.

 

KOLOR PRZEWODNI: PURPURA, FIOLET, LILA

 

Jaśniejsze odcienie

Rozwodnione lawendowe odcienie w połączeniu z różem, fiołkowym, przełamane zielenią i bielą to przepis na kompozycję delikatną i romantyczną.  

Wiele zależy oczywiście od wykorzystanych gatunków roślin, które dość bogato występują w fioletach.

 

DELIKATNY FIOLET NA ŚLUBIE I WESELU

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź