Fotoksiążka jako idealne podziękowania dla rodziców

Fotoksiążka PRINTU na weselu - idealne podziękowania dla rodziców podczas ślubu

 

Fotoksiążka Printu, możliwa do zamówienia pod adresem https://printu.pl/fotoksiazka/, jest bardzo kreatywnym prezentem na podziękowania dla rodziców. Bez wątpienia, otrzymując taki prezent, każdy się wzruszy i będzie mieć wrażenie, że Para Młoda nie poszła wygodną drogą, zamawiając bukiet kwiatów i puszczając tradycyjną melodię „wspaniałych rodziców mam..”. 

Dlaczego jeszcze warto wybrać fotoksiążkę na prezent dla rodziców?
Ślub i organizowanie wesela jest czasochłonne i najczęściej w całości kradnie uwagę wszystkich domowników. Nie tylko Para Młoda, ale również ich rodzice, rodzeństwo czy przyjaciele pomagają przy planowaniu, realizacji i podczas tego wydarzenia, pilnują, aby wszystko poszło tak, jak powinno. Już sam udział w tych przygotowaniach jest dla rodziców bardzo wzruszającym momentem i czują, że nawet w tak ważnej chwili, ich zdanie jest istotne dla młodych. Dlatego czas podziękowań dla rodziców podczas oczepin (lub w okolicy tej atrakcji) jest tylko „wisienką na torcie”, a sami rodzice nie zwracają już uwagi na to, co otrzymują, bo liczy się przecież gest.
Jednak są pewne wyjątki – jeżeli otrzymają oni prezent z przesłaniem, który będzie wspaniałym wspomnieniem na lata, na pewno się wzruszą i jeszcze chętniej będą powracać z myślami do najważniejszego dnia w życiu ich dzieci. Jaki prezent będzie tym wyjątkowym? Kreatywnym i spersonalizowanym? Świetnym pomysłem jest wykonanie fotoksiążki dla rodziców. Dlaczego? Oto kilka powodów, które skutecznie przekonają do tego pomysłu.

 

 


Fotoksiążka jako spersonalizowany prezent dla rodziców

Nie ma wątpliwości, że samodzielne wykonanie fotoksiążki jest wyzwaniem, ale i miłym przerywnikiem przy szaleństwie przygotowywania wesela! Młodzi mogą wybrać zdjęcia z młodości, przygotować sesję narzeczeńską, którą dołączą na ostatnie strony, a na każdej z nich mogą znaleźć się życzenia dla rodziców czy osobiste podziękowania za wartości, za miłość i trud, jaki wykonali oni podczas wychowywania!

 

 

 


Jest to prezent, który będzie wyjątkowy

Młodej Parze na pewno zależy na unikalności i wyjątkowości swoich podziękowań dla rodziców. Fotoksiążka wciąż kiełkuje w branży ślubnej, dlatego nie jest ona oczywistością – rodzice Pary Młodej chwaląc się później takim prezentem wśród swoich znajomych, na pewno będą oni z zazdrością oglądać kolejne strony, które zostały przygotowane przez dzieci, pełne miłości, ciepła i życzeń z pięknymi zdjęciami.

 


Jest to czas wspomnień dla Młodej Pary

 

Przygotowując fotoksiążkę, jako prezent dla rodziców, Młoda Para może na chwilę cofnąć się w przeszłość. Szukając odpowiednich zdjęć, aby opowiedzieć swoją historię, będą z przyszłym małżonkiem uczyć się ich przeszłości, historii, najpiękniejszych historii rodzinnych. Będzie to niesamowity moment do jeszcze lepszego poznania siebie! Nie trzeba chyba mówić, jak wzruszający będzie to prezent dla rodziców – tak cudowne zdjęcia to czas refleksji i ciągłych wzruszeń.

 

 

 


To dobry początek na zatrzymanie kolejnych chwil w formie fotoksiążki

W obecnych czasach, coraz częściej robimy zdjęcia na aparatach cyfrowych, a następnie magazynujemy je na dysku w komputerze. Prawda jest taka, że rzadko do nich wracamy. Dlatego wykonanie fotoksiążki, jako prezent dla rodziców na podziękowania będzie świetnym wstępem do praktykowania tej metody przechowywania wspomnień. Najtrudniejszy podobno pierwszy raz, pierwszy projekt, później wszystko będzie prostsze, szybsze. Następna fotoksiążka może będzie wspomnieniem z podróży poślubnej? Pierwszy rok z życia małżeństwa, albo wspomnienia z ciąży? Nie ma wątpliwości – zdjęcia w formie wydrukowanej fotoksiążki są atrakcyjniejsze, niż chowanie ich na cyfrowych nośnikach!

PRINTU

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź