Fryzura ślubna z grzywką

Jeżeli jesteś posiadaczką grzywki lub planujesz zmianę fryzury, a prócz tego zaczynasz planować ślubne uczesanie, poniższe inspiracje mogą okazać się pomocne.

 

 

Krótkie cięcie tuż nad linią brwi to od kilku lat nieustająco popularny kierunek we fryzjerskich trendach. Jeżeli więc jesteś posiadaczką grzywki lub planujesz zmianę fryzury na fryzurę z grzywką, a prócz tego zaczynasz planować ślubne  uczesanie, poniższe inspiracje mogą okazać się pomocne.

 

Fryzury na wesele

 

Zobacz także  galerię zdjęć z fryzurami ślubnymi  polskich panien młodych 

 

Ozdoba slubna do włosów dla panny młodej slubnaglowie.pl

fotografia: NOVIA BLANCA

 

 

Fryzura z grzywką na wesele

 

Co zrobić z długą grzywką - podcinać czy zapuszczać? Jak zorganizować upięcie, które dobrze "zagra" z grzywą? A może zostawić rozpuszczone włosy? Co z ozdobami i dodatkami? Zapraszamy do lektury!

 

 

Kok do ślubu slubnaglowie.pl

fotografia: Lucjan Wójcik Fotografia

 

 

Fryzury z grzywką prostą


Zacznijmy od naturalnej, dość długiej grzywki i fryzury w klasycznym wydaniu.

 

panna mloda z grzywka i warkoczem slubnaglowie.pl

fotografia: Karetta.pl

 

 

Fryzura z grzywką na bok

 

Włosy upięte w luźny kok, z kilkoma niesfornymi kosmykami, grzywka zaczesana nieco na bok - to doskonały podkład pod welon czy kwiatowy stroik. Jeżeli nie chcecie wiązać włosów, warto pomyśleć o detalu przytrzymującym i separującym dłuższe partie od grzywy - diademowa opaska będzie idealna.

 

Fryzura ślubna z grzywką na bok slubnaglowie.pl

fotografia: Adam Ludwik Photography

 

 

 

Upięcia z grzywką na wesele

 

Długa podkręcona grzywka z lekko falowanymi, (pozornie) niedbale puszczonymi włosami  pozwoli uzyskać efekt romantyczny, subtelny.

Wplecione we włosy kwiatowe detale: wianuszki, spinki, grzebyki, wstążki świetnie współgrają z tym typem stylizacji. Chcąc spiąć włosy, idealnie byłoby zapleść je w warkocz typu kłos lub uformować koszyczek wokół głowy. Jeżeli włosy są zbyt krótkie na warkocze, można spiąć je w luźną kiteczkę, wypuścić kilka pasem przy twarzy, a całość ozdobić pastelowym kwiatem.

 

fotografia: Światłokolorowi

 

 

 

Fryzury półdługie z grzywką 

 

Grzywki bardzo popularne były w połowie minionego wieku. Jeżeli więc blisko ci stylizacyjnie do lat 60., fryzura typu wysoki kok z prostą grzywką będzie idealna.

Doskonałym uzupełnieniem takiej retro-fryzury są woalki, szerokie opaski, zabawne kapelusiki, gigantyczne kokardy. Dla odważnych kuszącą propozycją jest fryzura a'la pin-up girl z grzywką zalotnie podkręconą.

 

źródło: Jeżka

 

 

Krótkie fryzury damskie

 

Bardziej awangardową wersją grzywki retro jest gęsta, super-równa kępa, sięgająca nawet poniżej linii brwi...


... lub jej przeciwieństwo: mała, jakbykrótka grzywka rodem z lat 20-30.

 

Obie wersje intrygują, wybierz tę, która najbardziej współgra z twoim poczuciem estetyki i dobrego stylu, czyli po prostu tę, która bardziej ci się podoba ;)

Z całą pewnością jednak tak oryginalne i radykalne cięcie musi współgrać z resztą ślubnej stylizacji.

 

fotografia: Pełną Parą Studio

 

 

Zobacz także:

Jak upleść ślubny warkocz z krótkich włosów?

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź