Fryzury ślubne: Romantyczne upięcia

Idealnie współgra ze stylizacją w stylu vintage, retro, glamour. Z odpowiednimi dodatkami i akcesoriami stworzy wyjątkowy, nieco sentymentalny look.

fotografia: PiLLow Design

 

Poszukującym inspiracji na fryzurę ślubną, podrzucamy dziś kilka propozycji na pełne uroku upięcia w stylu retro i rustykalnym.

To świetne rozwiązanie dla włosów długich lub półdługich.

Idealnie współgra ze stylizacją w stylu vintage, retro, glamour. Z odpowiednimi dodatkami i akcesoriami stworzy wyjątkowy, nieco sentymentalny look.

 

Precyzyjnie ułożone z lśniących pasem fale w stylu glamour lat 20. to ukoronowanie stylizacji w stylu dawnego Hollywood.

Koronkowa suknia, złote dodatki, perły, beże, ecru. Fryzurę podtrzymują albo niewidoczne wsuwki, albo atłasowe wstążki, wysadzane kryształami grzebienie i opaski, perłowe spinki.

 

Niskie koki z misternie zawiniętymi pasmami podtrzymywanymi przez wsuwki, ozdobione pojedynczym kwiatem lub stroikiem z piórem i woalką przypominają fryzury elegantek z lat 50. Urocza stylizacja z niemal obowiązkową kreską eye-linerem i zalotnie podkręconymi rzęsami.

 

Upięcia w stylu rustykalnym, to "rozczochrana" wersja wygładzonych retro-koków i fal. Wyglądające na niedbałe, przypadkowo potargane fryzury to kwintesencja romantyzmu.

Uzupełnione stroikiem z pastelowych kwiatów, z kilkoma niesfornymi kosmykami wokół twarzy, to propozycja lekka, zwiewna, idealna na ślub w stylu "wiejsko-romantycznym" ;)

 

WIANKI I KORONY KWIATOWE

 

 

Równie "swojskie" są warkocze, które porzuciły swój ludowy charakter i przebojem wkroczyły na salony. Koszyczki, kłosy, dobierańce, to idealny sposób na oryginalną, dziewczęcą fryzurę.

 

SZEŚĆ SPOSOBÓW NA ŚLUBNY WARKOCZ

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź