Good Time - Alternatywne Targi Ślubne w Lublinie

Zapraszamy serdecznie na Good Time - Alternatywne Targi Ślubne w Lublinie!

 

Alternatywne Targi Ślubne 


Tak – małe słowo, dzięki któremu Wasze życie wskakuje na nową drogę. Drogę prowadzącą do jednego z najpiękniejszych dni jakie się Wam przydarzą. Zanim wspólnie dotrzecie do celu czeka na Was wiele rozmaitych decyzji. Wybór stylistyki, sali, fotografów, filmowców, muzyków, strojów, zaproszeń… oraz całej reszty, która w całości stworzy klimat Waszego ślubu i wspomnienia do których będziecie często wracać. 

Jako fotografowie oraz organizatorzy targów Good Time, wiemy jak trudne są to wybory. Dlatego już drugi raz z rzędu postanowiliśmy Wam je nieco ułatwić. Od kilku miesięcy selekcjonowaliśmy Ludzi z którymi spotkacie się  7 kwietnia 2019 w Lubelskim Centrum Spotkania Kultur. Celowo piszemy Ludzi – a nie firmy, ponieważ oprócz wartości estetycznych, usługowych, produktowych… ważny jest człowiek, który stoi po drugiej stronie, a we współpracy flow, które jest albo go nie ma. Dlatego uważamy, że targi mają przewagę nad kontaktem mailowym czy nawet telefonicznym. 

 

Link do wydarzenia

 

Idea jaka nam przyświeca w życiu, w pracy fotografów ślubnych oraz organizatorów targów to „Good Time” – tylko i aż tyle. Dobry czas, który dodaje energii, inspiruje, rozjaśnia wątpliwości, maluje nam na twarzy uśmiech.  Stwórzmy taki czas razem.

Weźcie za rękę ukochaną osobę, zaproście Mamę, Tatę, Świadków, Przyjaciół i przyjdźcie do nas 7 kwietnia 2019. Będziemy czekać na dwóch piętrach CSK z 40 starannie wybranych Wystawców. Pooglądacie piękne rzeczy, porozmawiacie ze wspaniałymi osobami, będziecie mogli zadawać nam pytania, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości, wesprzemy swoim często wieloletnim doświadczeniem, zaoszczędzicie czas na dalszych poszukiwaniach.
Wstęp jest bezpłatny, a najlepszą naszą motywacją i zapłatą za pięknie przygotowane stanowiska, rabaty i niespodzianki będzie Wasza obecność i uśmiech.

Odwiedźcie nas to będzie dobry czas <3

Magda i Paweł Paśnik – Łapacze Wspomnień

 


 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź