Good Time- I Alternatywne Targi ślubne w Lublinie

Spotkajmy się 25 marca 2018 w lubelskim Centrum Spotkania Kultur – pięknym architektonicznie budynku, będącym jednym z 7  Cudów Polski


Dobry czas – takie chwile w życiu tworzą najcieplejsze wspomnienia. 

Czas na spacer z ukochaną osobą i pyszną kawę pitą bez pośpiechu. Na radosną wrzawę i ciepłe rozmowy z Ludźmi, którym podobnie w duszy gra.

Czas poszukiwania inspiracji i słuchania swojego serca.

Takie będą I Alternatywne Targi Ślubne w Lublinie – Good Time.

Spotkamy się 25 marca 2018 w lubelskim Centrum Spotkania Kultur – pięknym architektonicznie budynku, będącym jednym z 7  Cudów Polski (wg National Geographic)

 

Good Time- I Alternatywne Targi ślubne w Lublinie

 

 

W jednym miejscu na Pary Młode będzie czekało ok 40 wystawców, zależało nam bardzo na tym aby prezentowali coś wyjątkowego, unikalnego ... kaligrafowane zaproszenia, piękny photobus, cukiernicze dzieła sztuki, ręcznie robione obrączki, fotografowie prezentujący przeróżne style, świetni filmowcy, floryści z niesamowitym poczuciem estetyki, biżuteria od minimalistycznej po sutaszową, konsultantka ślubna, prezenty  i wiele, wiele więcej… to wszystko z dobrą muzyką w tle.  Wydawać się może, że liczba Wystawców w porównaniu do tradycyjnych targów, to nie wiele. Jest to spowodowane tym, że selekcja była wymagająca i bardzo duża. Ważna była nie tylko jakość produktów i usług. Sprawdzaliśmy opinie firm wśród Par Młodych, ale i innych usługodawców. W końcu w dniu ślubu tworzymy dream team, który ma jeden wspólny cel – od 9 już lat jesteśmy fotografami i wiemy jakie to jest ważne. 

 

 

Olbrzymią wartością udziału w Good Time jest też zaoszczędzenie dużej ilości czasu poświęcanego na poszukiwania wymarzonych firm. Jedynym zadaniem Par jest odwiedzenie nas, aby zobaczyć co pięknego Wystawcy mają do zaproponowania.  Będą mogli z nimi porozmawiać, zapytać o szczegóły współpracy, ofertę. Wiemy też, że niektóre firmy przygotują rabaty oraz konkursy. U innych będzie można na miejscu zakupić różne detale typu biżuteria, obrączki, porcelana. 

 


Podczas  trwania targów w kameralnej salce odbywały się będą prelekcje na różne ciekawe tematy, zaproponowane przez Wystawców i patronów medialnych (w tym znane w całej Polsce blogi i portale ślubne) – przykłady to „Ślub w stylu DIY” , „Co tu robi barman?”, „Jedna historia – wspólny cel”…

W dodatku postaramy się, aby każda Para otrzymała od nas pięknie wydany katalog w którym znajdzie cenne informacje… ułatwiające organizację wymarzonego dnia.

Wstęp w tej edycji jest bezpłatny.

Bądźcie z nami  - to będzie dobry czas. 

 

Good Time- I Alternatywne Targi ślubne w Lublinie

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź