Idealna waga do ślubu - spróbujcie razem!

Jak nie zwariować w trakcie tego przedślubnego zamieszania i jak skutecznie zawalczyć o wymarzoną sylwetkę?

 

Zbliża się jeden z ważniejszych dni dla wielu par - ślub, a wraz z nim wesele. Przygotowując się do tych uroczystości dbamy o każdy detal, wystrój kościoła, sali weselnej, muzyczną playlistę, menu dla gości. Sami też chcemy wyglądać idealnie, dlatego wiele par w ramach przygotowań decyduje się na przejście na dietę. Jak nie zwariować w trakcie tego przedślubnego zamieszania i jak skutecznie zawalczyć o wymarzoną sylwetkę?

 

Każdy z nas jest na diecie

 

Słowo dieta, tłumaczone dosłownie z języka greckiego, oznacza “styl życia”. Dieta niesłusznie używana jest jedynie w kontekście odchudzania, będąc precyzyjnym to po prostu nasz sposób odżywiania. Nie zagłębiając się przesadnie w interpretację znaczenia tego słowa, możemy przyjąć, że każdy z nas jest na diecie, tylko nie zawsze na zdrowej.

Niezdrowa, źle zbilansowana dieta może wpłynąć negatywnie nie tylko na naszą sylwetkę, ale także na zdrowie psychiczne, cerę, włosy czy energię do życia i działania. Z kolei odpowiednio zbilansowana i zdrowa dieta (czyli odpowiedni sposób odżywiania) może mieć pozytywny wpływ na wiele aspektów naszego życia, które, zwłaszcza w kontekście zbliżającego się wesela, będą miały niebagatelne znaczenie.

 

dieta przed ślubem slubnaglowie.pl

 

 

Jak zredukować stres przed weselem?

 

Pierwszy ze wspomnianych aspektów, na które bezpośredni wpływ ma to, co jemy, to nasze samopoczucie. Nie da się ukryć, że weselnym przygotowaniom nierzadko towarzyszy stres. Nagłe zmiany terminów, dekoracje nie do końca odpowiadające naszym wyobrażeniom, goście informujący dopiero na ostatnią chwilę o swojej nieobecności - nie wszystkie te sytuacje i zdarzenia będą zależne od nas.

Aby oszczędzić sobie niepotrzebnych nerwów i rozdrażnienia warto od samego początku wprowadzić kilka istotnych zmian w naszej dotychczasowej, codziennej rutynie. Po pierwsze zadbajmy o dobrej jakości sen. Po drugie, ruch, ruch to zdrowie. Nawet krótkie spacery na świeżym powietrzu pomogą dotlenić nasz mózg i organizm. Po trzecie - odpowiednie i regularne nawadnianie organizmu. No i po czwarte - wspomniana wcześniej zdrowa i zbilansowana dieta. Czyli jaka?
 

 

Idealna waga do ślubu, dieta dla par slubnaglowie.pl

 

 

Dieta dla par

 

W wiadomościach od przyszłych par młodych często dostajemy pytanie: “Chcielibyśmy razem schudnąć do ślubu, w jaki sposób to zrobić?”. Tak się składa, że na Vitalii mamy wygodne, bezpieczne i skuteczne rozwiązanie - dietę dla par: Dieta Online dla par - koniec z gotowaniem na dwa garnki (vitalia.pl). W jaki sposób działa ta usługa?

Po zakupie wybranego abonamentu razem ze swoim partnerem/partnerką wypełniacie proces dopasowania diety. Część formularza dotyczy Waszych indywidualnych parametrów, takich jak między innymi aktualna masa ciała i docelowa masa ciała, a część jest wspólna. W dniu, w którym zaznaczyliście start usługi otrzymacie jeden wspólny jadłospis oraz dwa osobne, dopasowane bezpośrednio do Waszych potrzeb.

 

Ważne!

Na diecie dla Par możecie jeść dokładnie te same posiłki, ale możecie także wymieniać jadłospisy w zależności od Waszych indywidualnych potrzeb.

 

dieta dla par młodych slubnaglowie.pl

 

 

A jakie są korzyści ze wspólnego odchudzania?

 

 

Korzystając z diety dla Par nie jesteście rozpraszani przez niezdrowy jadłospis Waszego partnera. Ponadto razem wspieracie się i motywujecie, a wspólny cel zbliża Was jeszcze bardziej do siebie. Nie jest także żadną tajemnicą, że przy wsparciu najbliższych zdecydowanie łatwiej jest osiągnąć ostateczny sukces.

Porcje posiłków są dobrane pod Wasze indywidualne potrzeby, ale jesteście na tej samej diecie. A to oznacza także wspólną listę zakupów - kupujecie tylko to, czego rzeczywiście razem potrzebujecie. Dzięki temu oszczędzicie nie tylko czas, poświęcany wcześniej na krążenie po sklepowych alejkach, ale na pewno będzie miało to także pozytywny wpływ na Wasz domowy budżet.

W ramach diety dla Par na Vitalii otrzymacie także nielimitowany kontakt z dietetykiem. Możecie kontaktować się z nim na czacie lub w wiadomościach mailowych. To jeszcze nie koniec korzyści, ponieważ na deser zostawiliśmy sobie ulubioną funkcję naszych Użytkowników - wymianę posiłków. Zdrowa dieta wcale nie musi oznaczać wyrzeczeń i rezygnowania z przyjemności! W naszej bazie znajdziecie 7000 różnych przepisów i za pomocą dwóch kliknięć możecie dodać do jadłospisu to, co lubicie najbardziej.

 

jakie są korzyści ze wspólnego odchudzania slubnaglowie.pl

 

 

Na co jeszcze wpłynie zdrowa dieta?

 

Tak jak wspominaliśmy, zdrowa dieta będzie miała pozytywny wpływ na wiele aspektów Waszego życia. Jeżeli poprzez regularne, zbilansowane i smaczne posiłki udało nam się już poprawić nasze samopoczucie, to na pewno zaobserwowaliśmy także inne korzystne zmiany.

Lecące w dół kilogramy (na Vitalii możecie schudnąć od 0,5 do 1 kg tygodniowo, w bezpieczny sposób, bez efektu jojo!), gładka i świeża cera, zdrowe włosy, lepsza kondycja i mnóstwo energii do działania, a to dopiero początek tej wyliczanki. Serdecznie zachęcamy do odsłuchania podcastu z naszych dietetykiem, w którym pozbieraliśmy znacznie więcej informacji na ten temat: https://youtu.be/-U0Qj4sMBAU

 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź