II edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie!

 

II edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki - Wiecznie Biała już za 1,5 tygodnia

 

Przygotowania są już niemal na finiszu - same nie wiemy, jak to się stało, że tak szybko minął ten czas. Już za 1,5 tygodnia, a dokładnie 3.07.2021 spotkamy się podczas II edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki. To ostatnie dni na zgłoszenie swojej sukni ślubnej, a bilety dla zwiedzających również rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Zapraszamy w godzinach 10:00-18:00 do Studia Vintage w Krakowie przy Hype Park.

 

 

 

Znajdź swoją wymarzoną kreację na najważniejszy dzień w życiu

 

Panie, które poszukują idealnej sukni mogą pojawić się 3.07.2021 Krakowie w Studio Vintage. Bilety dla odwiedzających dostępne są w dwóch wersjach OPEN oraz VIP. Można kupić je na portalu Evenea:

https://app.evenea.pl/event/festiwalsukienslubnych2edycja/?fbclid=IwAR1G6i6LzBJQhTRdzHzuT1vOwQ_3iSG9nZkV5N1pzgXYr7M64MTsFFlvAv4

 

Co czeka Was na miejscu? Przepiękne suknie ślubne z drugiej ręki ułożone rozmiarami, konsultantki, które pomogą w ich przymiarkach i wyborze. Nie zabraknie również krawcowych, które doradzą Wam w kwestii przeróbek, a także fotografów, którzy będą chętnie służyli radą dla przyszłych pań młodych. Przewidujemy podniosłą atmosferę oraz szampana! Wśród sukni znajdziecie niemal wszystkie rozmiary, od malutkich 32, po standardowe, 36, 38, a także większe od 40 do 50! Jest ich tak wiele, że wybór będzie również w godzinach popołudniowych. Nie może Was zabraknąć!

 

 

 

Sprzedaj swoją wiecznie białą kreację

 

Jeszcze do czwartku 24.06 byłe Panny Młode mogą wystawić swoją suknię ślubną na II edycji Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki. Jak to zrobić? Przede wszystkim upewnić się, że jest ona wyczyszczona i nie ma widocznych wad. Jeśli spełnia te wymogi, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie http://wieczniebiala.pl/wystaw-suknie oraz następnie kupić bilet. Jeśli wszystko będzie w porządku, następuje oficjalne umówienie się na przekazanie sukni - można to zrobić zarówno stacjonarnie w Krakowie, jak poprzez kuriera. Online podpisujemy również umowę, protokół oraz regulamin. Jeśli suknia zostanie sprzedana podczas Festiwalu, organizator pobiera 15% prowizji z całej kwoty. Jeśli nie, można ją odebrać miesiąc po wydarzeniu, lub zostanie ona odesłana sprzedającej. Warto pamiętać, że właścicielki sukni nie mogą być obecne podczas Festiwalu. Jeśli jednak suknia się nie sprzeda, może zostać u nas do kolejnej edycji za dodatkową opłatą. 

 


I edycja Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki

 

Pierwszy Festiwal odbył się w Krakowie 26.09.2020 roku i odbił się szerokim echem nie tylko w mieście, ale również na ślubnych grupach facebookowych, a także w mediach. Pisały o nas takie tytuły jak VIVA! czy Fashion Magazine oraz Polityka. Nadja Pędzik, główna organizatorka wydarzenia wystąpiła również w Pytaniu na Śniadanie, programie TVP, opowiadając o idei sukien ślubnych z drugiej ręki.

 

 

Więcej informacji na temat Festiwalu Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki można znaleźć na stronie www.wieczniebiala.pl, a także na Facebooku i Instagramie @wieczniebiala. 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź