Jak dobrać dodatki do ślubnego stylu?

Jesteś fanką mody? Lubisz styl minimalistyczny, a może jesteś romantyczną duszą? Oto kilka rad jak dobrać ślubny styl dodatków do swojej osobowości. Zapraszamy do lektury!

foto: BrodiFotografia

 

Być może wiele z Was nadal szuka swojego ślubnego stylu. Styl ten, to nic innego jak ulepszona wersja waszego codziennego image'u. Praktyczne dziewczyny, lubiące wygodę z pewnością postawią na minimalistyczny styl ślubny, czyli prostą suknię i proste dodatki.  Fanki mody wybiorą coś odważnego i na czasie, a romantyczne dusze postawią na zwiewne tiule i falbanki.

 

Jeśli zaś już wiecie jaki styl pasuje Wam najlepiej to kolejnym krokiem będzie zadanie sobie pytania jakie dodatki będą pasowały do skromnej, gładkiej sukni ślubnej, a jakie akcesoria podkreślą zwiewny, romantyczny charakter wybranej stylizacji? Które detale wyostrzą blask stylu glamour, tak aby nie przesadzić?

 

Poniżaj znajdziecie kilka propozycji doboru detali do odpowiedniego stylu ślubnego. Zobaczcie same! Może któryś z nich Was zainspiruje.

 

1. Styl minimalistyczny

Styl minimalistyczny czyli elegancko i z klasą, w "naturalnym" towarzystwie. 

 

2. Styl romantyczny

Romantycznie, delikatnie i zwiewnie, niejednokrotnie w odcienach pasteli.

 

3. Styl glamour

Szyk, luksus, elegancja w towarzystwie brokatów i błyszczących dodatków. 

 

4. Styl trendy

Trendy - czyli, na czasie w zgodzie z obowiązująca modą. 

 

 

Najważniejsza jednak w doborze odpowiedniego stylu do swojego ślubu, jest... To już zostawimy Wam wink

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź