Jak zaplanować sesję ślubną i wycisnąć z niej jak najwięcej?

Nie stresuj się zdjęciami. Wszystko będzie dobrze, a sesja będzie świetną zabawą. Im bardziej możesz się zrelaksować i po prostu być sobą, tym lepsze będą zdjęcia.

 

Twoja sesja ślubna najczęściej nie odbędzie się w dniu ślubu, ale nazajutrz albo nawet po kilku dniach lub tygodniach. Dlatego przygotować się do niej należy w podobny sposób, co do dnia ślubu.

 

Fotografia: B&W Usługi Fotograficzne Marcin Łabędzki

 

  • Strój na sesję masz już wybrany, ale zadbaj, aby było on nieco bardziej swobodny. Wasze zdjęcia będą bardziej na luzie, naturalne, jeżeli Twój mąż nie zapnie koszuli na ostatni guzik. Pozwólcie sobie na trochę swobody i stwórzcie zdjęcia bardzo „oficjalne”, ale także pełne radości.

 

Fotografia: Łapacze Wspomnień

 

  • Dobrym pomysłem jest skorzystanie z usług makijażystki i fryzjerki, które stworzą nową Ciebie na czas zdjęć. Aby dobrze wyglądać w obiektywie, nieraz postawić należy na odrobinę mocniejszy makijaż. Dlatego zdecyduj się na pomoc profesjonalistów dbających o Twój wygląd. Nie stawiaj jednak na perfekcyjny wizerunek – to w końcu nie będziesz Ty.

 

  • Miejsce sesji powinno dla Was coś znaczyć. Porozmawiajcie o tym wcześniej z fotografem. Jeżeli nie macie propozycji, z pewnością podpowie Wam jakiś najbardziej optymalny wybór. Często sesje mają charakter podobny do ślubu. Jak wesele rustykalne, to może sesja na wsi?

 

Fotografia: Adam Ludwik Photography

 

  • 95% ludzi uważa, że są niefotogeniczni. Sukcesem udanej sesji jest brak zdenerwowania. Młode Pary po zakończonych zdjęciach często stwierdzają, że było to o wiele prostsze, niż myśleli. Sesja to kolejny czas do stworzenia wspólnych wspomnień w miłym towarzystwie. Ważne jest, aby polubić swojego fotografa i ufać mu, a wstyd szybko odejdzie.

 

Fotografia: ritualsfoto

 

  • Możecie zmienić także ubranie i miejsce odbywania się sesji. Wiele Panien Młodych ma drugą sukienkę na przebranie. Ona także zasługuje na zdjęcia.

 

Fotografia: Pokadrowani.pl

 

  • Niektóre sesje odbyć się mogą również w towarzystwie, na przykład ukochanego zwierzaka albo własnych dzieci. Pamiętaj, aby jednak nie znaleźli się oni na każdym zdjęciu. Niezbędna jest osoba do pomocy.

 

Fotografia: Malachite Meadow

Fotografia: Paweł Traczyk FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 

Nie stresuj się zdjęciami. Wszystko będzie dobrze, a sesja będzie świetną zabawą. Im bardziej możesz się zrelaksować i po prostu być sobą, tym lepsze będą zdjęcia.

 

Najpiękniejsza galeria ślubna w Polsce - #Sesjaslubna - zobacz 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź