Jak zorganizować podróż poślubną?

Po wybrzmieniu ostatniej weselnej melodii odetchnijcie, spakujcie walizki i dajcie się porwać na wakacje waszego życia :)

fotografia: Monika Marszałek - Fotografia Emocji

 

 

Wyobraźcie sobie, że miesiące przygotowań, bieganiny, załatwiania i dzień ślubu już za wami. Przepełnia was radość i satysfakcja: wszystko poszło idealnie. Jesteście szczęśliwi i... zmęczeni.

To czas na nagrodę za wasz trud, na odpoczynek i bajeczne rozpoczęcie nowego etapu w waszym wspólnym życiu. Pomyśleliście o podróży poślubnej?
 

 

Państwo młodzi dobrze zorganizowani... 

Zapobiegliwi i dobrze zorganizowani pomyśleli o tym już wiele miesięcy przed terminem ślubu. Wyszukiwanie interesujących okazji typu "last minute" w wymarzone miejsce zajmuje trochę czasu.

Zajęcie się tym odpowiednio wcześniej może przynieść satysfakcjonujące efekty i wasza podróż poślubna oprócz spełnienia snów, okaże się również gratką finansową.

 

... i na hurrra!

Spontanicznie działającym parom pozostaje spakowanie walizek i wybranie najciekawszej aktualnie oferty. Ma to swoje zalety: niespodzianka, dreszcz emocji i ciekawość nieznanego to świetne paliwo napędowe :)

 

fotografia: Monika Marszałek - Fotografia Emocji

 

 

Kierunek: plaża

Cel waszych poślubnych wojaży i ich charakter również zależy od waszych preferencji co do spędzania wolnego czasu.

Lubiący wygrzewać się w słońcu i kąpiele morskie wybiorą kurorty z bajecznymi plażami, gdzie czas upływa na słodkim “nicnierobieniu”, sączeniu drinków w cieniu rozłożystych palm i relaksie w przyhotelowym basenie lub morskiej pianie.

Jeżeli wakacje mają trwać niezbyt długo, ten sposób wypoczynku będzie idealny. Jeżeli jednak obawiacie się znużenia, postarajcie się, aby kurort, który wybierzecie oferował dodatkowe atrakcje: SPA, fitness, kręgle, zajęcia jogi, kurs salsy, zwiedzanie okolic.

 


Wypoczynek w ruchu

Aktywne pary wypoczną w czasie wyjazdów o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Wycieczka w góry, rowerowe maratony, kite-surfing, spływ kajakiem, jazda konna. Wiele firm oferuje również survivalowe wakacje w ekstremalnych warunkach.

 


Muzea, knajpki, ciekawe zaułki

Miłośnikom zwiedzania, historii i sztuki największą frajdę sprawi wyjazd do któregoś z pięknych miast: romantyczny Paryż, nowoczesny Berlin, tętniący życiem Londyn czy gorący Madryt.

A może wielki, kosmopolityczny Nowy Jork lub zahibernowana Hawana?

Ciekawe koncerty, lokalne jedzenie w klimatycznych knajpkach, zwiedzanie bez przewodnika, błądzenie po uroczych zaułkach - to najlepszy sposób na poznanie prawdziwego klimatu miejsca. Metropolie oferują tak wiele niezwykłych miejsc i interesujących sposobów na zaaranżowanie wolnego czasu, że wspomnienia z tak spędzonej podróży poślubnej będą unikatowe i pozostaną w was na długo.

 


Podróż poślubną kupimy :)

Jeżeli wasze baterie organizatorskie wyczerpały się podczas przedślubnych przygotowań i nie macie już ani krztyny sił na załatwianie spraw związanych z podróżą poślubną, zwróćcie się do jednej z wielu firm, biur podróży zajmujących się kompleksową obsługą “wymęczonych nowożeńców” takich, jak wy ;)

Po wybrzmieniu ostatniej weselnej melodii odetchnijcie, spakujcie walizki i dajcie się porwać na wakacje waszego życia :)

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź