Jak zorganizować wspólny wieczór panieński i kawalerski?

Jak zorganizować wspólny wieczór panieński i kawalerski tak, by wszyscy uczestnicy na długo go zapamiętali? Oto kilka inspiracji.

 

Łączenie wieczorów panieńskiego i kawalerskiego cieszy się coraz większą popularnością. Współcześni młodzi ludzie nie są już tak mocno przywiązania do tradycji, bardziej zależy im na względach praktycznych. W takiej sytuacji wspólne pożegnanie stanu wolnego wydaje się być naprawdę dobrym pomysłem.

Co jednak zrobić, aby nie było to po prostu kolejne wyjście ze znajomymi? Jak zorganizować wspólny wieczór panieński i kawalerski tak, by wszyscy uczestnicy na długo go zapamiętali? Oto kilka inspiracji. 

 

źrodło: taxis-in-york.co.uk

źrodło: pinterest.com / EsLaModa

 

Osobno, ale jednak wspólnie 

Ciekawym pomysłem na zorganizowanie takiej wspólnej imprezy jest wprowadzenie elementu zaskoczenia. Młodzi zapraszają swoich gości do tego samego lokalu, ale do osobnych sal. Panowie i panie będą przez jakiś czas bawić się oddzielnie, a po 1-2 godzinach wieczory się połączą. 

Młodzi mogą przy okazji popisać się talentami aktorskimi, gdy np. przyszła Panna Młoda wpada na salę, gdzie bawi się narzeczony z kolegami i robi mu karczemną awanturę. Salwa śmiechu gwarantowana! 

 

źrodło: bridalmusings.com

 

Współpraca świadków 

Wieczory panieński i kawalerski najczęściej organizują świadkowie obojga narzeczonych. Skoro Młodzi wpadli na pomysł wspólnej zabawy, warto zachęcić świadków do współpracy i poprosić ich, aby wykazali się kreatywnością. Dwie głowy z pewnością wymyślą coś wyjątkowego! 

 

źrodło: showmeyourmumu / pinterest.com

źrodło: indulgy.com

 

Najciekawsze pomysły 

Pomysłów na zorganizowanie wieczoru panieńsko-kawalerskiego jest mnóstwo. Najważniejsze jest to, aby impreza nie przerodziła się w kolejne, nudne wyjście ze znajomymi do tego samego klubu, który wszyscy doskonale znają. Trzeba wykazać się choć odrobiną inwencji. Z pewnością największym wyzwaniem jest pogodzenie zainteresowań pań i panów, które, jak powszechnie wiadomo, bywają skrajnie różne. 

 

źrodło: flowersandcake.com

źrodło: Audrey Hirschl / pinterest.com

 

W przypadku takich łączonych imprez zdecydowanie najlepiej sprawdzają się wszelkie formy aktywności.

 

Oto nasze propozycje:

Wyjście na paintball – jeśli nie chcecie brać udziału w imprezie plenerowej, to poszukajcie sali, na której organizowany jest paintball cyfrowy. To rewelacyjna zabawa!

Kręgle – stary, sprawdzony sposób na zabawę w większym gronie. Pamiętajcie, aby wcześniej wynająć dla siebie kilka torów i zorganizować mecz Dziewczyny kontra Chłopaki!

Rajd rowerowy – coś zupełnie innego niż zwykła impreza przy alkoholu, a daje masę frajdy. 

Impreza karaoke – zawsze działa! Można ją zorganizować nawet w domu przy pomocy konsoli do gier. 

Mecz sportowy – może być w piłkę nożną, koszykówkę, szczypiorniaka, siatkówkę. Emocje i świetna zabawa są gwarantowane! 

Bal przebierańców – koniecznie utrzymany w jakiejś konwencji tematycznej, np. westernowej. 

 

źrodło: weddingideasmag.com

źrodło: pinterest.com / Alan Kluczynski

 

A może wspólny wyjazd?

Jeśli tylko budżet na to pozwala, warto rozważyć zorganizowanie wspólnego wyjazdu za miasto. Wszyscy na pewno będą się świetnie bawić podczas weekendowego wypadu na narty do Zakopanego czy letniego plażowania w Sopocie. Możecie zrzucić się na paliwo lub pojechać pociągiem – wcale nie musi być drogo! 

Coraz większą popularnością cieszą się też imprezy SPA. Duże centra odnowy mają propozycje zarówno dla pań, jak i dla panów, co może być świetnym pomysłem na wspólne spędzenie ze znajomymi ostatnich chwil stanu wolnego. 

Wspólny wieczór panieńsko-kawalerski nie musi więc być nudny, grzeczny i do natychmiastowego zapomnienia. Wystarczy odrobina inwencji i przede wszystkim – pozytywne nastawienie. 

 

źrodło: pinterest.com / e-bay

źrodło: pinterest.com / Odyssey

Inspiro Wedding

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź