Kogo nie zabierać na poszukiwania sukni ślubnej?

Oto 4 rodzaje osób, których raczej powinnaś zabierać ze sobą, na tournee po salonach sukien ślubnych!


Nie możesz doczekać się wycieczki po salonach sukien ślubnych i wyboru tej najważniejszej w życiu kreacji? To jeden z przyjemniejszych i jednocześnie kluczowych momentów przedślubnych przygotowań. Warto mieć więc przy sobie kogoś, kto potrafi mądrze doradzić w kwestii zakupu sukni ślubnej.

Otoczenie się doradcami nie zawsze jednak będzie skutkować idealnym wyborem. Im więcej osób i różnych zdań na temat Twojego wyglądu w danej kreacji, tym większy mętlik w Twojej głowie. Warto więc wybrać jedną osobę, ale jednocześnie dobrze przeanalizować swój wybór.

Poniżej 4 typy doradców, których zabranie ze sobą na przymiarki sukni powinniśmy mocno rozważyć, aby później nie żałować. 

JAK ROZPOZNASZ TĘ JEDYNĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ?

 

źródło: pinterest.com / MILVA 2017

źródło: dhGate.com

 

Narzeczony

Nie ważne jak bardzo lubimy chodzić z naszym ukochanym na zakupy i jak świetnie zazwyczaj potrafi nam doradzić – nie powinien tego robić w przypadku sukni ślubnej. Chyba każda kobieta marzy o tej chwili przed ołtarzem, kiedy to narzeczony pierwszy raz zobaczy nas w ślubnej kreacji oraz będzie zaskoczony naszym wyglądem i stylizacją. Ta piękna tradycja dodaje temu dniu romantycznego uroku i niezapomnianych wrażeń. 

8 KROKÓW DO ZAKUPU IDEALNEJ SUKNI

 

źródło: gorgeous-glam.tumblr.com

źrorło:media-cache-ak0.pinimg.com


Przyjaciółka po rozstaniu

Osoba, która niedawno rozstała się ze swoim chłopakiem bądź narzeczonym pomimo radości z Twojego szczęścia, wewnątrz być może będzie czuła ból i przykrość, zwłaszcza podczas przedślubnego maratonu po butikach.

Mimo najlepszych chęci może być mocno rozkojarzona, co z pewnością nie wpłynie na dobre rady dotyczące Twojego wyglądu w konkretnych modelach sukien ślubnych.  

CZEGO MOŻESZ SPODZIEWAĆ SIĘ, PODCZAS PRZYMIAREK TWOJEJ SUKNI?

 

źródło: jatonCouture.com

źródło: instagram.com


„Zawodowy” krytyk

Nawet jeśli Twój wybór padnie na dobrą koleżankę- modową blogerkę, wcale nie oznacza to gwarancji wyboru idealnej sukni. Zbyt wiele kwiecistych komentarzy, chęć popisania się wiedzą i przesadna krytyka Twojej figury może, zamiast stworzyć miłą, pełną pozytywnych emocji atmosferę, zamienić ten dzień w prawdziwy koszmar.

Jeśli chcesz profesjonalnej porady, warto umówić się na zakupy ślubne z zawodową stylistką, która fachowo dobierze model sukni do Twojej figury i urody bez niepotrzebnych komentarzy. 

JAK DOPASOWAĆ SUKNIĘ DO KSZTAŁTU SYLWETKI?

 

źródło: lasbodasdetain.com

źródło: elegantwedding.ca


Rodzice bądź przyszła teściowa

Nie zawsze towarzystwo rodziców bądź przyszłej teściowej to najlepszy pomysł. Twoja wizja siebie w dniu ślubu diametralnie może różnić się od tej, którą reprezentuje starsze pokolenie. Na przykład Twoja mama będzie widziała Cię w wyobraźni  w skromnej, długiej, haftowanej sukni, a wtedy nie będziesz mogła liczyć na aprobatę na przykład krótszych modeli z dużym dekoltem na plecach.

Niestety nawet, gdy rodzice lub teściowie sponsorują zakup kreacji, nie powinni upierać się przy fasonie sukni, który zupełnie Ci nie odpowiada. 

DEKOLT SUKNI ŚLUBNEJ – JAK WYBRAĆ WŁAŚCIWĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ?

 

źródło: storenvy.com / pinterest.com

źródło: instagram.com

 

WSZYSTKO O TYM JAK DOBRAĆ KOLOR SUKNI ŚLUBNEJ DO SWOJEJ CERY

PRZECHOWYWANIE SUKNI PRZED I PO ŚLUBIE - PRAKTYCZNE PORADY

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź