Kolorowe obrusy na weselnych stołach

Obrusy są jedną z większych powierzchni w sali weselnej, ich kolor będzie stanowić główne źródło zdecydowanej barwy.

 

Barwny akcent, kolor przewodni, subtelnie zaznaczony lub zdecydowanie dominujący. Trend polegający na podkreśleniu ślubno-weselnej aranżacji kolorem jest coraz bardziej popularny wśród par organizujących swój wielki dzień.

W artykule pokażemy, jak przemycić wybraną barwę w dekoracjach weselnej sali. Tak w zasadzie, to trudno mówić o przemycaniu, gdy "kolorowe plamy" zajmują całkiem spore powierzchnie i widoczne są z każdego niemal miejsca :) Zobaczcie, jak prezentują się stoły weselne ubrane w kolorowe obrusy.  

 

źródło: styleunveiled.com

źródło: indulgy.com

 

Rezygnacja z klasycznej bieli z pewnością nie pozostanie niezauważona. Obrusy są jedną z większych powierzchni w sali weselnej, ich kolor będzie stanowić główne źródło zdecydowanej barwy. Reszta dodatków powinna idealnie współgrać z kolorem tkaniny, tworząc zgrany "zespół" dekoracyjny.

 

źródło: thebrideguide.net

źródło: flickr.com

źródło: elizabethannedesigns.com

źródło: elizabethannedesigns.com

źródło: styleunveild.com

 


Kolor, a nawet odcień obrusów wprowadzi do sali konkretną atmosferę. Jeżeli przyjęcie odbywa się zimą, warto pomyśleć o optycznym ogrzaniu wnętrza ciepłymi kolorami. Na letnim weselu sprawdzą się orzeźwiające, soczyste barwy.

 

źródło: theweddingtearoom.fr

źródło: modwedding.com

źródło: flickr.com

źródło: flickr.com

 

Zaskakująco dobrze, z pewnością nietuzinkowo, wyglądają czarne lub bardzo ciemne obrusy. Białe dodatki w postaci kompozycji kwiatowych, zastawy, serwetek i innych detali tworzą świetne uzupełnienie aranżacji oparte na kontraście.

 

źródło: flickr.com

źródło: flickr.com

 

Rówież rodzaj tkaniny ma znaczenie. Połyskliwe materiały dodadzą sali luksusowego szyku, surowe lniane płótno podkreśli ekologiczny charakter przyjęcia.

 

źródło: colincowieweddings.com

źródło: weddingchicks.com

źródło: weddingchicks.com

źródło: weddingchicks.com

 

Parom, które lubią zaskakiwać i cenią sobie niebanalne pomysły na wnętrze być może spodobają się aranżacje z obrusami we wzory: pasy, grochy, kwiaty. Należy pamiętać, że tego typu tkaniny w roli obrusów są bardzo wymagające.

Doświadczony dekorator poradzi sobie z pewnością z tym wyzwaniem i na przykład zdecydowany w wyrazie, pasiasty obrus podkreśli morski klimat waszego letniego wesela :)
 

 

źródło: flickr.com

źródło: flickr.com

źródło: yucatanlove.com

źródło: bloglovin.com

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź