Krótki "miesiąc miodowy" - jak go zaplanować?

To ma być intensywna przygoda, czyli coś, czego jeszcze razem nie próbowaliście, o czym marzyliście, a myśl o tym wprawia Was błogą euforię i wywołuje dreszcz emocji.

fotografia: White Story 

 

W dzisiejszych czasach niewiele par może pozwolić sobie na podróż poślubną trwającą miesiąc. Liczą się nie tylko koszty, ale i zgranie się z urlopem, nie wspominając już o tym, że teraz mało kto może wziąć miesięczny urlop z pracy. Najczęściej wybieramy urlop jedno lub dwutygodniowy. Z kolei Honeymoon weekend to trend, który skupia się jedynie na poślubnych weekendach.    

Krótki poślubny wypad z pewnością nie możne być nudny. To ma być intensywna przygoda, czyli coś, czego jeszcze razem nie próbowaliście, o czym marzyliście, a myśl o tym wprawia Was błogą euforię i wywołuje dreszcz emocji. 

 

fotografia: Cyrografia 

 


Tatrzańska przygoda 

Nocleg  na najwyższym wierzchołku Tatr, niesamowite widoki, zachody słońca, rozgwieżdżone niebo wyjątkowa przyroda i Wy…To opcja nie tylko dla wielbicieli górskich klimatów, ale wszystkich par łaknących obcowania z potęgą natury.

 

fotografia: Wojciech Krysiak - DearHunter 

 

fotografia: White Story 

 


Romantyczna latarnia morska

Pobyt w nadmorskim hotelu SPA wydaje się Wam zbyt oklepany? Czy kiedykolwiek wyobrażaliście sobie romantyczny weekend w latarni morskiej? Tak, to możliwe i to całkiem niedaleko, bo na niemieckiej wyspie Uznam. Miasteczko Usedom znane jest ze swojej pięknej, ponad siedemdziesięcioletniej latarni morskiej, wewnątrz której znajduje się wyjątkowy apartament. Taras na wysokości piętnastu metrów umożliwi rozkoszowanie się zachodami słońca, a wieczór spędzić możemy z lampką szampana w klimatycznym, drewnianym jacuzzi. 

 

fotografia: Adam Ludwik 

 


Weekend miodowy w starym browarze

Jeśli lubicie surowe, nieco industrialne klimaty, rozważcie weekend w starym browarze. To oznacza nie tylko degustację rozmaitych rodzajów piwa, ale i spędzanie czasu w łaźni piwnej czy zabiegi SPA z udziałem składników piwa, które świetnie wpływają na naszą skórę, włosy, mięśnie, stawy czy układ odpornościowy. Najszersze oferty takich atrakcji znajdziemy oczywiście w Czechach- słynących z produkcji piwa. 

 

fotografia: MM Rudiak 

 

 

Randka w powietrzu

Do odważnych świat należy, a na ekstremalny weekend warto zdecydować się razem. Skok spadochronowy w tandemie pod bacznym okiem odpowiedniego instruktora to niezapomniane wrażenia. Wspólnie szybowanie w przestworzach z pewnością doda Wam miłosnych skrzydeł. 

 

fotografia: Paweł Traczyk 

fotografia: B&W Photography 

 


Romantyczne chwile pośród drzew

Warto odświeżyć marzenia z dzieciństwa i skusić się na beztroski nocleg w koronach drzew – piętnaście metrów nad ziemią. Uroczy domek wśród zieleni i ptaków znajdziecie w niemieckim parku rozrywki Kulturinsel. Do wyboru będziecie mieć kilka domków, a każdy w innym klimacie i z innym wystrojem. 

 

fotografia: Wojciech Krysiak - DearHunter 

 

fotografia: Bauaban 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź