Księżka „Panny młode. Jesień” Kathryn Springer, Katie Ganshert, Beth K. Vogt

Dreams Wydawnictwo ma zaszczyt zaprosić Państwa tej jesieni na trzy wesela!

 

Długo i szczęśliwie zaczyna się dziś. Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na trzy jesienne wesela...

 

Wrześniowa panna młoda, Kathryn Springer

Po przeprowadzce do RedLeaf Annie jest gotowa nazwać to małe miasteczko swoim domem. Jednak zastępca szeryfa, Jesse Kent, nie może uwierzyć, że jego mama oddała klucze do swojej księgarni kobiecie, którą poznała przez Internet.

Jesse już raz widział, jak jego matka została wykorzystana i postanawia bacznie przyglądać się tej całej Annie Price. Lecz gdy w miasteczku ma się odbyć rekonstrukcja historyczna wesela pary jego założycieli, a w główne role mają się wcielić Annie i Jesse, ślub „naniby” szybko ustępuje miejsca prawdziwym uczuciom.

 

Październikowa panna młoda, Katie Ganshert

Nikt poza Jakiem i Emmą nie zna prawdziwego powodu, dla którego biorą ślub  - by umierający ojciec kobiety mógł poprowadzić ją do ołtarza. W miarę jak Jake i Emma planują jesienne wesele, staje się jasne, że ich umowa napotka kilka przeszkód – a największą z nich okażą się uczucia, którymi tych dwoje darzy siebie nawzajem.

 

Listopadowa panna młoda, Beth K. Vogt

Po trzeciej z rzędu miłosnej porażce Sadie ma już dość romantycznych związków opierających się na wiadomościach tekstowych. Jedynym znanym jej mężczyzną, który jest gotów odłożyć swojego iPhone’a i odbyć z nią normalną rozmowę jest Erik, jej najlepszy przyjaciel. Czy mężczyźnie, który od lat podkochuje się w Sadie, uda się ją przekonać, że randki "dla zabawy" są preludium do "dopóki śmierć nas nie rozłączy?"

 

Zapraszamy do lektury!

Książkę można kupić między innymi w sklepie internetowym wydawnictwa DREAMS:

 

Wydawnictwo Dreams  „Panny młode. Jesień” Kathryn Springer, Katie Ganshert, Beth K. Vogt

 

 

 

 „Panny młode. Jesień” Kathryn Springer, Katie Ganshert, Beth K. Vogt– premiera – 16.08.2018 r

ISBN: 978-83-65843-17-3

Ilość stron: 352

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź