Luźny falisty lob na ślub

Hit tego sezonu! Tak zwany "lob" praktycznie zawsze wygląda dobrze.

foto credit: praisewedding.com

 

Luźny falisty lob na ślub

 

Masz średniej długości włosy? Zastanawiasz się jaka fryzura do ślubu bedzie odpowiednia? Co da się zrobić z takimi włosami?
Generalnie, wybór fryzury ślubnej nie jest łatwym zadaniem, ale być może kiedy przejrzysz nasze inspirujące opcje, znajdziesz coś, co idealnie pasuje do Twojego stylu, wybranej sukni ślubnej i motywu Twoich marzeń. Zapraszamy po garść inspiracji!

 

 

 

 

 

 

 

 

Fryzura ślubna a'la celebrytka

 

Wybierz luźne, falujące pasma, aby uzyskać wygląd boho-celebrytki. To idealny styl dla narzeczonych, które kochają styl boba, a nie są gotowe na krótsze włosy lub nie chcą zapuszczać lub doczepiać włosów na ten wielki dzień.

Tak zwany "lob" praktycznie zawsze wygląda dobrze. Ciecie typu lob ląduje gdzieś poniżej podbródka i powyżej ramion. Możesz łatwo stworzyć taką fryzurę stylizując ją warstwami. Co ważne, lob wygląda świetnie u pań z grzywką lub bez.

Panny młode obdarzone przez naturę gęstymi prostymi włosami będą mogły swobodnie nosić tę fryzurę w przepiękny sposób. Co zaskakujące, w przypadku narzeczonych z naturalnie kręconymi włosami cięcie typu lob nie jest już takie proste do utrzymania ze względu na naturę lokowanych kosmyków. Tak więc pozostaje probna fryzura u stylistki, żeby ocenić czy taki rodzaj fryzury da radę.

 

 

 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź