Makijaż podkreśla urodę kobiety, ale to uśmiech czyni ją piękną!

Jak podkreślić kolor sukni ślubnej? Pięknym, białym uśmiechem, o który zadbają specjaliści z Exclusive Dantal Studio! #nowyusmiech

 

Kiedy wymarzony dzień ślubu się zbliża wielkimi krokami, najważniejsze sprawy raczej mamy już pod kontrolą, a idealna, biała suknia pozostaje już tylko w kwestii ostatnich przymiarek, zaczynamy się zastanawiać nad pozostałymi elementami o które warto zabdać. Panny młode mają wiele elementów do dopasowania, jak biżuteria, kwiaty, buty następnie paznokcie, fryzura i makijaż. Wszystko powinno do siebie pasować, a co najważniejsze upiększać bohaterkę wieczoru.

Właśnie w tym momencie pojawia się kwestia pięknego, białego uśmiechu, wszechobecnego, mocno eksponowanego na zdjęciach, podkreślonego śnieżnobiałą suknią ślubną… 

Dlaczego? Ponieważ, zniszczone, krzywe, lub  pożółkłe od kawy, coli, herbaty czy papierosów zęby, zarówno dla Pana Młodego, jak i Panny Młodej, będą wprawiać w zakłopotanie przy każdym szczerym uśmiechu, którego w tym dniu na pewno nie zabraknie. W dniu ślubu będą Wam robić setki zdjęć, często z "zaskocznia", dlatego wszelkie defekty i ubtyki, zostaną uchwycone i zostaną z Wami na całe życie. 

Zdrowe zęby poprawiają naszą samoocenę i zdrowie, dzięki temu uśmiechamy się częściej i czujemy się pewniej w realcjach z innymi ludźmi. 

Zadzwoń i umów się na BEZPŁATNĄ konsultację już teraz! Można tylko zyskać!

Działamy od poniedziałku do czwartku od 9:30 do 20:3o lub piątek od 9:30 do 16:30

tel. +48 616 712 712 

tel. +48 570 712 712

Exclusive Dental Studio

ul. Katowicka 81E/111
61-131 Poznań

Zobaczcie różnice:

 

 

 

 

Najlepszą drogą do białego uśmiechu są zadbane, wyleczone zęby, które oprócz wybielania w ostatnim momencie, można również wyrównać czy nawet zaprojektować.

Bez względu na wiek i stan zębów możemy wykonać symulację pożądanego efektu w konsultacji ze stomatologiem. Specjaliści z Exclusive Dental Studio najpierw przeprowadzają kontrolę stanu uzębienia, a następnie wykonują w specjalnie wyposażonym studio fotograficznym zdjęcia twarzy, mimiki i uśmiechu Pacjenta. Jest to doskonały moment aby przeprowadzić konsultację stomatologiczną i poznać wszelkie oczekiwania dotyczące kształtu i koloru zębów oraz ram czasowych, jakimi dysponujemy. Tak przygotowani specjaliści przedstawiają dopasowany plan leczenia, którego efekt jest przedstawiany na wykonanych zdjęciach Pacjenta, wzbogaconych o wizualizację uśmiechu finalnego. Tym samym Pacjent potwierdza i akceptuje bądź nanosi ewentualne poprawki do założonego harmonogramu.

 

 

Stomatolog Agnieszka Kulik przekonuje, że najlepszą drogą jest systematyczne dbanie o zdrowie swoich zębów, regularne wizyty kontrolne i codzienna higiena jamy ustnej. Jednak zdaje sobie sprawę ze statystyk publikowanych przez Ministerstwo Zdrowia i zachęca osoby, które ze strachu przed leczeniem tym bardziej odkładają moment wizyty u dentysty.  Przy wykorzystaniu obecnych możliwości stomatologii, całość leczenia przebiega bezboleśnie i naprawdę każdy uśmiech może być piękny.

Leczenie ubytków, leczenie ondodontyczne, znane pod postacią kanałowego, przebiega pod znieczuleniem. Niedoskonałości zgryzu można skorygować bez względu na wiek Pacjenta, a aparaty ortodontyczne są albo prawie niewidoczne… albo przy wyborze kolorowych ligatur można każdego dnia podziwiać w lustrze swój ulubiony kolor na zębach. To nie wszystko, bo wybierając aparat noszony tylko nocą lub w domu, korekcja następuje zupełnie bezproblemowo i jest jedynie kwestią czasu. 

 

 

 

Mimo, że przeciętny Polak po 35 roku życia ma już tylko 21 zębów zamiast 32, jest na to rada. Kamil Szewczyk z Exclusive Dental Studio  którego specjalnością  jest chirurgia stomatologiczna, opracował autorską metodę atraumatycznego zakładania implantów zębowych, dzięki której proces gojenia pozabiegowego jest szybszy i łagodniejszy dla Pacjentów.

Również dzięki najnowocześniejszym możliwościom stomatologii estetycznej korony i implanty można zaprojektować specjalnie i osobno dla każdego Pacjenta, zachowując heriarchię z jego naturalnym pięknem. Najbardziej wymagającym Pacjentom można przedłużyć czy skorygować kształt zębów projektując licówki, które poprzez swoje niedoskonałości tworzą naturalną całość z prawdziwymi zębami, uśmiechem i mimiką. Takie możliwości były dotąd dostępne w Brazylii i kilku innych miejscach wiodących prym w stomatologii estetycznej.

 

 

 


Na deser pozostaje nam jeszcze wybielanie rewolucyjną metodą PERFECT BLEACHING, która wykonana prawidłowo w gabinecie stomatologicznym pozwala uzyskać trwały efekt wybielenia nawet o kilka odcieni na długie lata, nie tylko ślub i wesele. Wystarczy poświęcić 2 godziny i oddać się specjalistom, którzy służą swoją fachowością i dziesięcioletnim doświadczeniem w wielopłaszczyznowej opiece stomatologicznej Pacjenta. 

Jakie koszty? 

O to najlepiej zapytać lekarzy podczas wizyty w Exclusive Dental Studio. Czasami wyobrażamy sobie, nie mając rzetelnej wiedzy, ile poprawa estetetyczna naszego uzębienia może kosztować, pytanie po co? to jak wróżnienie z kart...  Wszyscy jesteśmi inni, dlatego warto przekonać się osobiście co nam dolega i ile poprawa może nas kosztować, być może zaskoczymy samych siebie :)

Zadzwoń i umów się na BEZPŁATNĄ konsultację już teraz! Można tylko zyskać!

Działamy od poniedziałku do czwartku od 9:30 do 20:3o lub piątek od 9:30 do 16:30

tel. +48 616 712 712 

tel. +48 570 712 712

Exclusive Dental Studio

ul. Katowicka 81E/111
61-131 Poznań

Gdyby tego było mało, a naszym największym zmarwieniem były koszty całego przedsięwzięcia, można skorzystać z opcji rozłożenia ich w czasie. Pamiętajmy, że zdrowie mamy na całe życie i od tego warto zacząć by w pełni cieszyć się wszystkimi przyjemnościami i świętowaniem każdego dnia razem. Pozdrawiamy i zapraszamy Exclusive Dental Studio 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź