Marzena & Ramtin i ich ślub marzeń

Ślub Marzeń odbył się w przepięknym Pałacu Sulisław, zaś na sesję zdjęciową Państwo Młodzi wybrali Zamek w Mosznej.

 

"Dziś kolejna z niezwykłych par młodych, których połączyło uczucie bezgraniczne.

Ona : Marzena – ambitna i lubiąca się uczyć, obdarzona licznymi talentami. Nieustannie pogodna i pozytywnie nastawiona do otoczenia. On : Ramtin – Jest osobą niezależną, posiadającą niezwykłe zdolności organizatorskie. Jest osobą odważną, energiczną oraz wrażliwą na zjawiska społeczne.

Oni jako para : emanują gigantyczną ilością ciepła i uczucia. Posiadają wiele swoich ulubionych zakątków, pamiątek, melodii i innych szczegółów, które pobudzają ich fantazję. Wszystko to jak miałem okazję przekonać się podczas ich wyjątkowego dnia, jest doskonale spójne, wręcz harmonijne a przy tym naturalne i spontaniczne.

Ślub Marzeń odbył się w przepięknym Pałacu Sulisław,  zaś na sesję zdjęciową Państwo Młodzi wybrali Zamek w Mosznej.

Marzenko, Ramti … jeszcze raz dziękuję za zaufanie, a Was wszystkich moi drodzy zapraszam do oglądnięcia poniższych zdjęć i mam nadzieję że poczujecie ten wyjątkowy klimat, którego mi dane było doświadczyć." -  Adam Ludwik

 

 

 

"Dla wszystkich tych którzy dotarli do tego miejsca mam jeszcze jedną niespodziankę, którą co raz częściej serwuję swoim klientom.

Wszystkim tym, którzy postanowili zaufać mi i powierzyć to zadanie uwiecznienia ich wyjątkowych chwil, a także ich nieprzemijającego uczucia. Tą niespodzianką jest część zdjęć, które wykonuję średnioformatową techniką analogową na kliszy.

Poniżej klika zdjęć z Mamiya 645 AFD na kliszy FujiFilm 400H PRO. Zachęcam wszystkich do bardziej wnikliwego przyjrzenia się poniższym zdjęciom w których moim zdaniem jest o wiele więcej “duszy”. 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź