Miłosny horoskop 2020 - czego możesz oczekiwać w życiu miłosnym

Dowiedz się, czego możesz się spodziewać pod względem miłości w 2020 roku!

fotografia: WhiteStory.pl

 

Jakie będzie twoje życie miłosne w 2020 roku? Dowiedz się, czego możesz się spodziewać pod względem miłości w 2020 roku!

Nowy rok, nowy początek, przygotuj się na zmianę wszystkich złych rzeczy, które sprawiały, że czułeś się niekomfortowo w przeszłości, tylko wtedy możesz odkryć nowe ścieżki do spełnienia swojego przeznaczenia.

 

fotografia: Malachite Meadow

 

 

Horoskop miłosny na 2020 rok

 

Baran

Być może ten rok nie przyniesie wielu zmian w twoim życiu miłosnym. Jednak zanim zaczniesz nowy związek lub zdecydujesz się wzmocnić swój obecny, najlepiej poświęć trochę czasu i zastanów się, czego chcesz w życiu. Zadawaj pytania i szukaj odpowiedzi.

Twoja seksualność ulegnie znacznej poprawie w tym roku, poczujesz się bardziej atrakcyjnie, a Twój seksapil będzie niesamowity. Ale to niekoniecznie oznacza, że znajdziesz swoją jedyną prawdziwą miłość. Oznacza to, że będziesz miał wiele okazji do poznania nowych ludzi i być może jedna z nich jest dla Ciebie odpowiednia.

 

Byk

Od początku roku twój związek i stan emocjonalny ulegną pewnym zmianom. Te zmiany niekoniecznie są negatywne - być może przeprowadzasz się ze swoim partnerem lub coś pomiędzy wami przybędzie lepszy lub gorszy obrót.

Twoje pragnienie założenia rodziny, życia we własnym domu z mężczyzną, z którym możesz dzielić każdy aspekt swojego życia, wzrośnie właśnie w tym roku. 

 

fotografia: Katarzyna Myślińska Photography

 

 

Bliźnięta

Uwaga! To może nie być najlepszy rok dla ciebie w sprawach miłości. Potrzebujesz dużo więcej troski niż to, co dostajesz, i naleganie na to tylko stworzy więcej problemów w twoim związku. Pierwsza połowa roku będzie pełna emocjonalnych wzlotów i upadków.

Do sierpnia twoje życie miłosne będzie przypominać kolejkę górską. Zachowaj spokój! Do końca sierpnia wszystko minie i wrócisz do normalnego życia miłosnego. Pod koniec roku będziesz miał na myśli tylko jeden pomysł: założyć rodzinę i mieć dom, „gniazdo” miłości.

 

Rak

Jeśli nie jesteś jeszcze w związku małżeńskim, teraz będziesz chciał sformalizować swój związek. Nie chcesz już być kobietą „kolibra”; chcesz mieć partnera, kogoś, kto będzie Ci towarzyszył każdego dnia. W miarę upływu miesięcy to pragnienie będzie coraz silniejsze.

Może to może być twój wyjątkowy rok, kiedy w końcu znajdziesz miłość, lub upewnisz się, że związek w ktorym jesteś to właśnie TO. 
W połowie roku miłość wystawi cię na próbę, a ty również wystawisz miłość na próbę. Tylko ci, którym uda się pokonać te przeszkody, bez względu na to, czy jesteś singlem, czy w związku, mogą wzmocnić ścieżkę miłości i sprawić, że ich relacje będą prawie niezwyciężone.

 

fotografia: Białe Kadry

 

 

Lew

Jeśli jesteś zakochany, musisz stawic czoła miłości. Czas dorosnąć emocjonalnie, twoje uczucia mogą zostać wzmocnione lub osłabione, ale wszystko zależy od ciebie.

Do marca będziesz poddawany ciągłym testom, a jeśli pozostaniesz silny i nie poddasz się, będziesz w stanie osiągnąć wszystko, co chcesz. Od sierpnia będziesz miał okazję wzmocnić i stworzyć bazę dla silnych, długoterminowych relacji. 

 

Panna

Nowy rok zapewnia jasność myśli, co pozwala podejmować ważne decyzje. Czas się rozweselić i zaangażować w związek.

Rok pełen miłości, tylko jeśli odważysz się postawić pierwsze kroki. Będziesz miał korzystny rok, zwłaszcza od sierpnia. Miłość zapuka do twoich drzwi, a jeśli już jesteś w związku, wszystko się poprawi, a twoje życie miłosne będzie po prostu IDEALNE. Daj z siebie wszystko!

 

fotografia: Światłokolorowi

 

 

Waga

2020 będzie rokiem wewnętrznych zmian, które mogą wpłynąć na twoje życie miłosne. Problemy finansowe, które mogą pojawić się w sierpniu, mogą cię zaskoczyć, powodując kryzys emocjonalny.

Właśnie teraz odczujesz potrzebę posiadania czasu dla siebie, analizowania tego, czego chcesz, a czego nie chcesz… i zastanowienia się nad tym, co chcesz osiągnąć w każdej dziedzinie życia.Powodzenia!

 

Skorpion

Początek roku przyniesie nową ścieżkę miłości. Jeśli jesteś już w związku, być może wraz z partnerem stworzysz nowy, lepszy klimat dla waszych uczuć.

Jeśli jesteś singlem, otwórz się na nowe. Byz może stworzysz wspaniałą historię miłosną  z osobą którą właśnie poznałeś. 

 

fotografia: BrodiFotografia

 

 

Strzelec

Decydujący, zmotywowany, zainspirowany: tak będzie wyglądać początek roku dla twojego życia miłosnego.

Chcesz być szczęśliwy, spotkać MIŁOŚĆ SWOJEGO ŻYCIA lub sformalizować swój obecny związek. 

 

Koziorożec

Może w 2020 roku będziesz bardziej nieelastyczny niż zwykle. Jednak z biegiem miesięcy twoje serce „zmięknie”.

W sierpniu będziesz miał bardziej filozoficzną i pacyfistyczną perspektywę dotyczącą miłości i otworzysz się na nowe możliwości, pomijając skorupę, którą stworzyłeś wokół siebie na początku roku. 

 

fotografia: Paweł Nożyński

 

 

Wodnik

Zmiany i więcej zmian: tak będzie wyglądać rok 2020 w miłości. Twój partner zniknie w tle, co spowoduje, że twój związek będzie niestabilny.

Twoje życie towarzyskie, zawodowe i finansowe nie pozwoli ci cieszyć się miłością. Spróbuj się zrelaksować i daj sobie więcej czasu na romans, aby mieć stabilny rok pod względem miłości i związków.

 

Ryby

Staniecie w obliczu burzliwych czasów, ale nie możecie pozwolić, aby wasze marzenia i optymizm zniknęły. To będzie rok testu dla Was!

Po tak trudnym okresie będziesz cieszyć się ostatnimi miesiącami roku i przeżyjesz je z wielką ekscytacją. Czego można się spodziewać w przyszłym roku? Jeśli wierzysz, jeśli śnisz, jeśli kochasz ... możesz osiągnąć wszystko!

 

fotografia: Gałązka Fotografia

 


źródło:
https://wisehoroscope.org/year-ahead/love-2020/

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź